ادامه مطالب برون سپاری توسعه وب
امروزه افراد بیشتر از هر زمان دیگر محصولات و خدمات جدید را در اینترنت کشف می کنند و اجرای روشهای قدرتمند جستجوگرها و بهینه سازی موتورهای جستجوگر برای موفقیت در هر شرکت مدرن به منظور برجسته شدن در گوگل یا هر سیستم عامل جستجوی بسیار مهم ، بسیار مهم است. تنها مشکل این است که ، اکثر شرکت ها هیچ اطلاعی از نحوه بهینه سازی صفحات وب خود برای بهینه سازی موتور جستجو ندارند. با این حال ، آنها مجبور نیستند. آنها می توانند از برون سپاری توسعه وب استفاده کنند.
برون سپاری توافقی است که در آن یک شرکت شرکت دیگری را استخدام می کند تا مسئولیت فعالیت برنامه ریزی شده یا موجودی را که به صورت داخلی انجام می شود یا می تواند انجام شود ، انجام دهد و گاهی اوقات شامل انتقال کارمندان و دارایی ها از یک شرکت به شرکت دیگر است.
در بسیاری از شاخه های تجاری ، مطالب بیشتر روندی است که طی چند سال گذشته ، حتی یک دهه کامل ، مشاهده کرده ایم. این کاملا طبیعی است که مشاهده منابع خارجی – از نظر توسعه نرم افزار اکنون. اگر رشد شرکت شما به یک صفحه وب نیاز دارد (بدون توجه به صنعت معمولاً این کار را می کند) ، حتماً به فکر ایجاد یک برنامه وب افتاده اید. چه به یک نمونه کار ساده ، وبلاگ یا فروشگاه تجارت الکترونیکی فکر کرده باشید ، ممکن است بخواهید شخصی را استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد. با توجه به اینکه توسعه دهندگان لهستانی ، روسی ، چینی و ژاپنی در رتبه بندی بسیار بالایی قرار دارند (4 رتبه برتر جهان در رتبه بندی Top Coder) ، ممکن است برون سپاری توسعه نرم افزار را در نظر بگیرید.
یکی از مهمترین جنبه های مهم هر صاحب مشاغل ، صلاحیت استخدام و تخصص در فن آوری هایی است که می خواهند استفاده کنند. این امر برای توسعه دهندگان نرم افزار ، که از فناوری های مدرن و به روز استفاده می کنند ، صدق می کند. ما می خواهیم آنها متخصصانی با تحصیلات عالی باشند. علاوه بر این ، لهستان در میان 80 کشور در شاخص مهارت انگلیسی EF در رتبه سیزدهم و در رده “بالا” رتبه 1 را دارد ، این بدان معنی است که برنامه نویسان لهستانی به خوبی انگلیسی صحبت می کنند. روسیه ، چین و ژاپن به ترتیب 42 ، 46 و 49 فاصله دارند.
تقاضای دیگر هر مشاغل ایمنی و حفاظت از داده ها است. شرکت های برتر فناوری اطلاعات در هر کشور امنیت اصلی را ایجاد می کنند. اکثر شرکت ها توافق نامه عدم افشای اطلاعات و قراردادهای مالکیت معنوی را ارائه می دهند ، بنابراین هر کارآفرین می تواند مطمئن باشد که امنیت از اولویت های اصلی خواهد بود. به عنوان یک جنبه اضافی ، لهستان ، به عنوان عضوی از اتحادیه اروپا ، سالهاست که در مورد حفاظت از فناوری اطلاعات و امنیت داده ها جدی است.
اما همه چیز در دنیای واقعی به پول برمی گردد. لهستان کمترین هزینه کار در اتحادیه اروپا را دارد. در حالی که یک برنامه نویس کلاس جهانی می تواند حتی 100.000 دلار در سال در سیلیکون ولی درآمد کسب کند ، طبق گزارش سال 2018 برنامه نویسان ، شما می توانید با کمتر از 38.000 دلار در سال ، همان توسعه دهنده ماهر را در لهستان پیدا کنید. توسعه دهندگان ماهر در ژاپن با متوسط ​​حدود 40.000 دلار در سال درآمد کمی بیشتری دارند. این فرصت برای کاهش هزینه های گیج کننده هنگام ایجاد برنامه برای شرکت شما فراهم می کند.
در پایان ، ممکن است مطمئن باشید که با انعقاد قرارداد با یک شرکت توسعه دهنده نرم افزار از لهستان ، ژاپن یا تقریباً هر کشوری که به آن علاقه مند هستید ، نه تنها از نظر صفحه وب که می گیرید ، بلکه از پس پولی هم که پس انداز می کنید ، نتایج شگفت انگیزی ارائه می دهد. نمی توان فراموش کرد که اوراق قرضه نیز بسیار چشمگیر هستند و ممکن است در آینده به پروژه های باشکوه منجر شوند. اگر شما علاقه مند به مطالعه بیشتر در مورد برون سپاری پروژه های IT به لهستان هستید ، لطفا این مقاله را بررسی کنید:

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *