10 روش جالب برای آوردن افراد به مشاغل خانگی سودآور

* در خبرنامه مشاغل خانگی خود اشتراک رایگان در اختیار مردم قرار دهید. امروزه تقریباً همه در حال انتشار یک e-zine هستند ، بنابراین مهم است که چیزهای اضافی را با اشتراک رایگان ارائه دهید. هنگام ثبت نام افراد می توانید یک هدیه یا تبلیغات رایگان ارائه دهید.

* مطالب رایگان در اختیار بازدیدکنندگان خود قرار دهید. محتوای شما اگر به روز و اصلی باشد ، برای مشتریان جذابیت بیشتری خواهد داشت. همچنین می توانید به افراد امکان چاپ مجدد مطالب در خبرنامه یا صفحه وب مشاغل خانگی را بدهید. افراد با قرار دادن مقالات خود در سایت های خود به شما در ساختن تجارت کمک می کنند. با این کار پیوندهای برگشتی برای شما ایجاد می شود و باعث افزایش رتبه موتور جستجو می شوید.

* به مشتریان خود یک دایرکتوری آنلاین رایگان ارائه دهید. این فهرست می تواند پر از کتابهای الکترونیکی جالب ، e-zines و وب سایت هایی باشد که به کسی در ایجاد مشاغل مستقر در خانه کمک می کند. اگر مردم فهرست شما را به عنوان منبع ارزشمندی در یابند ، بارها و بارها از آن بازدید می کنند. یک محصول رایگان باید ارزش بارگیری را داشته باشد. چیزی را در آنجا قرار ندهید که برای شخصی هیچ ارزشی نداشته باشد زیرا او عضویت در لیست شما را لغو می کند و این آخرین چیزی است که می خواهید.

* به مشتریان خود یک کتاب الکترونیکی رایگان دهید. همچنین می توانید تبلیغات خود را در کتاب الکترونیکی قرار دهید و به افراد دیگر اجازه دهید آن را اهدا کنند. اگر نمی خواهید برای نوشتن وقت اختصاص دهید ، می توانید از نویسندگان دیگر اجازه استفاده از مقالات خود را بگیرید. بسیاری از کتابهای الکترونیکی قادر به مارک مجدد هستند ، بنابراین اگر شما حق یک نرم افزار را دارید ، پیوندهای خود را بر روی آن قرار دهید و آن را منفجر کنید! به محصول نام جالب توجهی مانند “اسرار تجاری مستقر در خانه” بدهید.

* برگزاری کلاسها یا سمینارهای آنلاین رایگان در زمینه راه اندازی مشاغل خانگی سودآور. آنها می توانند در اتاق گفتگوی وب سایت شما برگزار شوند. ایده اطلاعات “زنده” قطعاً مردم را به دیدن وب سایت شما ترغیب می کند. شما به عنوان یک متخصص در مورد موضوع شناخته می بیشتر بخوانید شوید.

* به بازدیدکنندگان اجازه ورود رایگان به مسابقه یا قرعه کشی خود را بدهید. جوایز باید مورد توجه و ارزش بازدیدکنندگان شما باشد. بیشتر افرادی که وارد سایت می شوند به طور مداوم از وب سایت شما بازدید می کنند تا نتیجه بگیرند.

* به بازدیدکنندگان اجازه دهید نرم افزار رایگان مشاغل خانگی شما را بارگیری کنند. این نرم افزار می تواند نرم افزار رایگان ، نرم افزارهای اشتراکی ، نسخه ی نمایشی و غیره باشد. حتی می توانید بخشی از سایت خود را به یک فهرست نرم افزار رایگان تبدیل کنید. اگر این نرم افزار را ساخته اید ، پیوند خود را داخل آن قرار دهید و بگذارید افراد دیگر آن را بدهند.

* خدمات یا خدمات اینترنتی رایگان را از صفحه وب خود ارائه دهید. این می تواند ارسال موتور جستجو ، کپی نوشتن تصحیح مقاله و غیره باشد. این سرویس یا ابزار باید برای بازار هدف شما مفید باشد. همیشه بخاطر داشته باشید که در بازاریابی شبکه ای در هر موضوعی به مردم کمک کنید. شگفت زده خواهید شد که چند نفر از کمک شما قدردانی می کنند ، زیرا آنها به برنامه شما می پیوندند یا چیزی را از شما خریداری می کنند.

* به افرادی که از وب سایت شما بازدید می کنند مشاوره رایگان برای راه اندازی مشاغل خانگی سودآور ارائه دهید. می توانید دانش خود را از طریق پست الکترونیکی یا تلفنی ارائه دهید. مردم این مسئله را بسیار ارزشمند می دانند زیرا هزینه مشاوره می تواند بسیار گران باشد. بسیاری از افرادی که از بازاریابی شبکه ای شروع می کنند ، احساس تنهایی و درماندگی می کنند بنابراین به آنها نشان دهید که قرار است آنجا باشید تا آنها را در طول مسیر راهنمایی کنید!

* به باشگاه آنلاین خود به بازدیدکنندگان خود عضویت رایگان دهید. مردم می خواهند به چیزی تعلق داشته باشند ، چرا که باشگاه تجاری آنلاین مستقر در خانه شما نیست. شما ادامه مطالب همچنین می توانید یک زین الکترونیکی رایگان فقط برای اعضای باشگاه بدهید. با اجرای این مراحل ساده می توانید اطمینان حاصل کنید که افزایش بازدید به وب سایت خود را شروع خواهید کرد.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *