یوبیسافت در رویداد اخیر خود از چند بازی موبایل رونمایی کرد. هر سه بازی عناوین بسیار مهمی بوده و تنها برای اشتراک نتفلیکس (Netflix) در دسترس خواهند بود. این نیز یک قدم دیگر برای پیشرفت سیستم‌های گیمینگ اشتراکی روی موبایل است.
یکی از موضوعات مهم، عرضه دنباله بازی ولاینت هارتز (Valiant Hearts) است. اولین شماره این بازی در سال ۲۰۱۴ برای کنسول‌های نسل ۷ و ۸ عرضه شد. داستان بازی در جنگ جهانی اول جریان داشته و شما داستان ۴ سرباز آلمانی را دنبال می‌کردید. بازیکنان باید تعدادی پازل را حل می‌کردند تا به انتهای داستان رسیده و اهداف خود را انجام می‌دادند. بازی توانست موفقیت خوبی در زمان خود کسب کند. حال دنباله آن برای موبایل معرفی شده است.
در کنار ولاینت هارتز بازی مأموریت بزرگ برای پاداش کثیر (Mighty Quest for Epic Loot) نیز معرفی شد. این بازی در سبک روگ لایک بوده و عناصر هک اند اسلش (Hack and Slash) هم در آن وجود دارد. در کنار این بازی یوبیسافت یک بازی اساسینز کرید هم برای موبایل معرفی کرد.
ubisoft netflix
نکته اینجاست که هنوز اطلاعات زیادی از این عناوین عرضه نشده است. تنها یوبیسافت اعلام کرده که در حال کار روی این عناوین است. با این حال انتظار می‌رود که به زودی ما شاهد اطلاعات بیشتری از این عناوین باشیم.
همکاری یوبیسافت با نتفلیکس نشان می‌دهد که سرویس گیمینگ موبایل این شرکت می‌تواند آینده خوبی داشته باشد. البته این موضوع چیزی را اثبات نمی‌کند. اگر از اشتراک نتفلیکس استقبال خوبی نشود، عناوین مایکروسافت نیز با شکست مواجه خواهند شد. به همین دلیل می‌توان گفت که یوبیسافت با اینکار ریسک بزرگی کرده است.
پیشرفت تکنولوژی با این ریسک‌ها انجام می‌شود. اگر شرکت‌ها در ابتدا به گیم‌پس اعتماد نمی‌کردند، این سرویس به گستردگی‌ای که الان دارد هرگز نمی‌رسید. به همین دلیل باید صبر کرد و دید که اشتراک گیمینگ نتفلیکس چگونه عمل خواهد کرد. البته با سیاست گذاری درست می‌تواند جایگاه خوبی در دنیای گیمینگ با موبایل بدست بیاورد.
منبع: Gematsu.com
صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ


source

توسط admin