رئیس جدید کمیته ملی المپیک که تنها با یک اختلاف رای این مسئولیت را بر عهده گرفت با تاکید بر اینکه ذات رقابت سرشاخ شدن است، گفت که در کنار صالحی امیری کار را پیش می‌برد.
به گزارش خبرنگار مهر، در جریان مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید کمیته ملی المپیک که در آکادمی ملی المپیک برگزار شد، محمود خسروی وفا گفت: ما وارث ۵ هزار شهید ورزشکار هستیم که همه جوان بودند. آنها باور کردند که باید به استقلال کشور، اسلام و شهدای قبل از انقلاب پایبند باشند. امروز در تمام رشته‌ها با افتخار هستیم و این باور که می توانیم را این شهدا به ما آموختند.
وی با تاکید بر اینکه وامدار شهدا هستیم، یادآور شد: چه کسی فکر می کرد دختران ما در المپیک مدال بیاورند و یا در دوومیدانی و تیراندازی به مدال برسیم؟
خسروی وفا با اشاره به مجمع انتخاباتی ۶ شهریورماه و با تاکید بر اینکه انتخابات زیبایی برگزار شد، گفت: صالحی امیری تیم خوبی در کنار خود داشت. امیدوارم شاگرد خوبی برای اساتید گذشته خود باشم.
وی با تاکید بر اینکه با اتحاد می توانیم رزش را به آنجایی که شایسته است برسانیم، خطاب به دوستانی که در رقابت بودند، خاطرنشان کرد: ذات رقابت سرشاخ شدن است. هیچ دوره ای از انتخابات کمیته ملی المپیک شیرین تر از این رقابت وجود نداشت.
خسروی وفا که در رقابت نزدیک با مهدی علی نژاد و بعد از دو دور رای گیری تنها با یک اختلاف رای موفق به کسب رای لازم برای ریاست کمیته ملی المپیک شد، تصریح کرد: علی‌نژاد دوست صمیمی من است، این جوان توان و ظرفیت بالایی دارد، چرا از او استفاده نکنیم.
رئیس جدید کمیته ملی المپیک در پایان تاکید کرد: صالحی امیری قرار نیست برود، من در کنار وی کار را پیش می‌برم. قول داده در کنار من می ماند او مدیر اخلاق مداری است و زیر قول خود نمی زند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

source

توسط admin