سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان گفت: هر چند تیم والیبال نشسته ایران پتانسیل قهرمانی دارد، اما برای تکرار قهرمانی در بوسنی شرایط سختی خواهیم داشت.
هادی رضایی در گفت وگو با ایسنا، در ارزیابی از عملکرد بازیکنان والیبال نشسته در اردوی مشهد، اظهار کرد: در این اردو به اهداف پیش‌بینی شده دست پیدا کردیم و ۱۲ بازیکن اعزامی به جهانی بوسنی مشخص شده است، البته چون تا زمان اعزام تیم به قهرمانی جهان بوسنی زمان داریم سعی کردیم ۱۳ بازیکن به اردو دعوت کنیم تا در صورت بروز آسیب دیدگی، بازیکن جایگزین داشته باشیم. این ۱۳ بازیکن تا اردوهای پایانی حضور خواهند داشت و در نهایت ۱۲ نفر به بوسنی اعزام می‌شوند.
وی در پاسخ به این پرسش که چقدر امیدوار به تکرار قهرمانی در مسابقات جهانی بوسنی هستید، تصریح کرد: در این مسابقات چون سهمیه پارالمپیک پاریس توزیع می‌شود و از بین ۱۶ تیم شرکت کننده تنها تیم‌های قهرمان و نایب قهرمان سهمیه را می‌توانند به خود اختصاص دهند، شرایط بسیار سختی را برای تکرار عنوان قهرمانی در بوسنی خواهیم داشت و باید برای حفظ قهرمانی به سختی بجنگیم.
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان پیرامون این پرسش که تا زمان اعزام به بوسنی چند مرحله اردو پیش بینی شده است؟ گفت: ۳ مرحله دیگر اردو داریم تا هماهنگی و انسجام لازم را بین بازیکنان جهت ارائه یک بازی هدفمند ایجاد کنیم.
وی همچنین از برگزاری یک تورنمنت چند جانبه بین ۳ تیم ایران، آلمان و قزاقستان در مهرماه خبر داد و افزود: این تورنمنت به منظور آماده‌سازی تیم‌ها برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان بوسنی پیش‌بینی شده که ۱۸ مهرماه به میزبانی ایران برگزار می‌شود و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.
رضایی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای خسروی وفا در سمت جدیدش، گفت: امیدوارم هر فردی که در راس کمیته ملی پارالمپیک قرار می‌گیرد، ادامه دهنده مسیر خسروی وفا باشد و شرایطی را فراهم کند که در نهایت به نفع ورزشکاران پارالمپیکی باشد.
انتهای پیام

source

source

توسط admin