Cookinex 3 در 1 صبحانه ساز
صبحانه سازان نجات زود هنگام افراد در هر سنی هستند. این که آیا شما یک مادر هستید که برای یک شوهر در حال مسافرت و چند بچه مدرسه ای صبحانه درست می کنید ، یا یک فرد تنها که می خواهد یک وعده غذایی مناسب تهیه کند که روز را برای شما خوب شروع کند ، یک سازنده صبحانه می تواند در مدت زمان کوتاهی بسیاری از مسائل را حل کنید.
اکنون یک دستگاه صبحانه ساز چند منظوره را تصور کنید – چیزی که تخم مرغ ، بیکن ، نان تست و قهوه را همزمان تولید می کند. به نظر می رسد یک اختلال در فضا کاملاً خارج از فیلم جتسون است ، درست است؟ خوب ، ما آینده صبحانه سازان را دیده ایم و آینده در اینجا با Cookinex 3 in 1 Breakfast Maker است!
این صبحانه ساز چند منظوره برای افراد – به ویژه آشپزها – از هر سنی رویایی تحقق خواهد یافت. سریع ، آسان برای استفاده است و می توانید سالها صبحانه متنوعی داشته باشید که هزینه سفر یکبار مصرف به یک غذاخوری یا رستوران را دارد! مهم نیست که خانه ای پر از مردم چه بخواهند ، آنها غذای مورد نظر خود را در اینجا دریافت می کنند. دیگر هیچ کس نگران اشتراک توستر ، اجاق گاز یا مایکروویو نیست زیرا همه مشغول تلاش برای آماده شدن برای روز هستند. صبحانه ساز Cookinex 3 در 1 همه را راضی خواهد کرد و در مدت زمان فوق العاده کوتاهی.
تخم مرغ و بیکن مخلوط شده؟ یک تکه نان تست شده یا یک نان شیرینی تست شده با بیکن؟ بعضی ها کنار یک کاسه غلات نان تست می کنند؟ قهوه برای همه؟ صبحانه ساز Cookinex 3 در 1 یک صبحانه ساز چند منظوره است که همه کارها را انجام می دهد! با یک توستر فر 50 واتی ، سرخ کن تخم مرغ و یک دستگاه قهوه ساز که می تواند همزمان دو تا چهار فنجان درست کند ، صبحانه ساز Cookinex 3 در 1 سریع ، راحت است و می تواند به صورت مشترک یا جداگانه کار کند (می دانید ، برای کسانی که کمیاب هستند) صبح ها وقتی بقیه در خواب هستند و شما برای یکی صبحانه درست می کنید)
کوکینکس همچنین یکی از کارآمدترین سازندگان صبحانه در بازار است. سرخ کن تخم مرغ از انواع نچسب است ، که باعث می شود قبل از کار قبل در اینجا بیشتر بخوانید از شستن وقت آن را بشویید ، تمیز کنید. بشقاب داغ و سینی فر نچسب به معنای نداشتن غذای سوخته است که وقت آن را ندارید که ظرف دیگری درست کنید و دستگاه قهوه ساز می تواند به اندازه کافی قهوه برای خانواده ای مملو از افرادی که نیاز به رفع کافئین بیشتر دارند در اسرع وقت تولید کند!
از دیگر ویژگی های این سازندگان صبحانه می توان به دکمه انتخاب گرما و دکمه تایمر اشاره کرد که به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی کنترل کنند که چقدر داغ می خواهند چیزی را بپزند و چه مدت پخته می شود و همچنین یک سینی خرده ریز قابل جدا شدن که باعث دفع آسان خرده ریزها می شود از نان و نان و به نظافت آشپزخانه کمک می کند.
دستگاه های بسیار با ارزشتری نسبت به سازندگان وعده های غذایی همه در یک دستگاه برای خانواده وجود ندارد. صبحانه مهمترین وعده غذایی روز است ، دریغ نکنید – عجله کنید و امروز این صبحانه سازها را بررسی کنید و هر روز صبح از مزایای دستگاه صبحانه ساز Cookinex 3 در 1 لذت ببرید!

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *