ایجاد ترافیک وب رایگان
هنگامی که در دنیای مدیر سایت قرار می گیرید و تلاش می کنید برای وب سایت ، وبلاگ کوچک خود یا هر چیز دیگری ترافیک پیدا کنید ، دشوارترین جنبه یافتن راه هایی برای بازاریابی رایگان وب سایت شما خواهد بود. در بیشتر موارد ، هرچه وب سایت ها بیشتر بازدید کنند درآمد بیشتری را از طریق وب سایت یا وبلاگ بدست می آورند. برای کسب هرگونه پول باید پیوندهای کسب درآمد به محصولات وابسته یا تبلیغات در بیشتر بخوانید وب سایت خود داشته باشید. همانطور که ترافیک وب سایت رایگان ایجاد و ایجاد می کنید ، پیوندهای بیشتری دریافت خواهید کرد و حضور شما درآمد بیشتری کسب می کند. بهترین نوع ترافیک مطلق و شکلی که هر مدیر وبلاگ یا وبلاگ جدید باید روی آن تمرکز کند ، ترافیک موتور جستجو است. دلیل اینکه این بهترین بازدید است ، وقتی است که شخصی در گوگل وب سایت شما را جستجو می کند دقیقاً همان چیزی را که می خواهد تایپ می کند. اگر آنها روی وب سایت شما کلیک می کنند به این دلیل است که آنها به شما نیاز دارند تا اینکه شما برای آنها بازاریابی کنید. این نوع ترافیک ترافیک هدفمند نامیده می شود و همیشه باید نسبت به ترافیک بدون هدف اولویت داشته باشد.
برای بیشتر بخوانید رتبه بندی خوب در موتورهای جستجوی اصلی ابتدا باید بر روی نمایه سازی وب سایت خود تمرکز کرده و از داشتن URL بهینه شده اطمینان حاصل کنید. یک کلمه کلیدی یا اصطلاح در URL قرار دهید که می خواهید برای آن رتبه خوبی داشته باشید. هنگامی که سعی در نمایه سازی دارید ، یک راه آسان برای انجام این کار ، ارسال وب سایت خود به یک فهرست وب سایت با کیفیت است. اگر این کار نکرد ، لیستی از هزاران مورد در Directorycritic.com وجود دارد. هنگامی که وب سایت شما ایندکس شد ، یک نکته در گوگل و سایر موتورهای جستجوی مهم به یاد داشته باشید ، تنها راهی است که واقعاً مشاهده می کنید نتیجه پرداخت حداقل شش ماه است که در این مدت بین حضور خود و موتورهای جستجوی بزرگ اعتماد ایجاد خواهید کرد. برای ایجاد اعتماد به نفس ، نیاز به محتوای با کیفیت در حضور شما ، پیوندهایی از وب سایت های معتبر در سراسر وب و زمان است تا Google بداند وب سایت شما در طی یک سال درست مانند اکثر وب سایت ها و وبلاگ ها از بین نخواهد رفت. اگر این سه مورد را داشته باشید ، فقط رشد خواهید دید.
در حالی که شما منتظر ترافیک وب رایگان ارگانیک برای جستجوی موتورهای جستجو هستید ، منابع کمی وجود دارد که شاید ارزش دیدن داشته باشد. وب سایت های اصلی اجتماعی در سراسر وب مانند توییتر و فیس بوک برای ایجاد یک شبکه عالی هستند. در این شبکه شما باید با همه افراد موجود در منزل خود از جمله وبلاگ نویسان ، مسئولان وب ، نویسندگان و مخاطبان در ارتباط باشید. برقراری ارتباط با این افراد بسیار آسان خواهد بود ، زیرا همه به دنبال همان چیز هستند و به موضوعی که شما در آن حضور داشته اید علاقه مند می شوند. گاهی اوقات شما را ملزم به جستجوی توییتر و جستجوی گروه های Google برای یافتن افرادی می کند که علاقه یکسانی دارند. پس از ایجاد ارتباط با سایر وب مسترها و وبلاگ نویسان سعی کنید پست های مهمان و سایر اشکال تبلیغ متقابل را تنظیم کنید. یک نکته مهم که باید در مورد بازاریابی با وب سایت های اجتماعی بخاطر بسپارید این است که بازاریابی مستقیم در وب سایت اجتماعی که باید روی ارتباطات متمرکز باشید. وقت خود را صرف صحبت با مخاطبان خود کنید تا اینکه با مخاطبان خود صحبت کنید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *