تبلیغ کننده جستجوی برتر یاهو باعث می شود پول خود را فروش تبلیغات گوگل (YHOO)
با توجه به جستجو بازاریابی شرکت AdGooroo ‘s Q4 گزارش ، تبلیغ کننده که در خدمت بیشترین برداشت آگهی در برابر یاهو (YHOO) نتایج جستجو در ماه دسامبر بود Business.com ، که باعث می شود پول خود را خدمت به صفحه پس از صفحه تقریبا هیچ چیز به جز تبلیغات حستبلیغ گوگل در عمودی مانند “خرده فروشی و خدمات مصرف کننده” و یا “کشاورزی.”
اگر Business.com هر چیزی در نزدیکی یک سرمایه گذاری سودآور است، این ورزش آربیتراژ نشان می دهد Business.com باعث می شود پول بیشتری به اشتراک گذاری درآمد آگهی با گوگل (GOOG) در ترافیک یاهو نسبت به مقدار آن را برای تبلیغات یاهو پرداخت — نشانه خوبی برای درآمد یاهو در هر جستجو نیست.
Newsletter Sign up for the 10 Things in Tech newsletter for the latest trends & developments in tech. بارگیری چیزی در حال بارگیری است. در اینجا بیشتر بخوانید اینجا آدرس ایمیل با کلیک کردن بر روی ‘ثبت نام’, شما موافقت می کنید برای دریافت ایمیل های بازاریابی از خودی و همچنین شریک دیگر ارائه می دهد و قبول شرایط خدمات ما و سیاست حفظ حریم خصوصی. با مقایسه، تبلیغ کننده جستجوی برتر گوگل توسط برداشت ها Amazon.com؛ مایکروسافت (MSFT) در حال eBay.com. Business.com در 25 برتر گوگل نیز ظاهر می شود، اما تنها در شماره 11.

گوگل ادوردز ثبت نام برای اطلاعیه ها از خودی! با آنچه می خواهید بدانید به روز بمانید. اشتراک در فشار اطلاعیه ها

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *