Ceregenex

توسطirmusic4

جولای 20, 2021


Ceregenex
آیا اخیراً توسط شخصی به شما گفته شده است که Ceregenex یک مدل تجاری جدید شگفت انگیز است که شما را از راحتی خانه خود ثروتمند می کند؟ آیا آنها در مورد محصول Ceregenex AIO Premium Cellular Health که به شما سلامتی می بخشد و تعادل مورد نیاز بدن را می دهد ، به شما گفتند؟ AIO Ceregenex عالی به نظر می رسد و ممکن است از سیستم قلبی عروقی در بدن شما محافظت کند. اما این مدل تجاری MLM است ، نه محصولات Ceregenex که خراب شده اند.
Mr.McGowan ، متخصص بازاریابی شبکه ای نشان می دهد ، “صنعت MLM در حال حاضر تغییرات نگران کننده ای را تجربه می کند و اکثر بازاریاب های شبکه کاملاً از آن بی اطلاع هستند. صنعت مشاغل خانگی با صدها و هزاران شرکت بهداشت و سلامتی جدید غرق شده است. مبارزه برای بدست آوردن سهم خود از پرداخت هزینه به مصرف كنندگان و توزیع كنندگان. این مسئله در مورد اینترنت حتی دشوارتر است زیرا به همان سرعتی كه كسی در مورد Ceregenex باخبر می شود ، خروج از آنها به همان سرعت انجام می شود و به “قبل از راه اندازی” یا “طبقه همكف” بعدی می پیوندند. فرصت “شرکت ، با وعده موقعیت عالی و بیشتر بخوانید جادویی در هرم.”
واقعیتی که نمی توان از آن چشم پوشی کرد این است که 97٪ از توزیع کنندگان در بازاریابی چند سطح شکست می خورند ، و فرسایش خط پایین در همه زمان ها بالا است. بیشتر شرکت های MLM ، مانند Ceregenex ، اعضای جدید خود را تحت فشار قرار می دهند تا لیستی از ادامه مطالب خانواده و دوستان خود تهیه کنند و سخنرانی های خانگی داشته باشند و آنها را به کنفرانس های rah rah دعوت کنند. “بازاریابان مدرن شبکه باید بدانند که دوستان و خانواده کارآفرین نیستند ، و ارائه در خانه ابتدایی و بی تأثیر است. در صنعت MLM ، بازاریابی فرصت ایجاد درآمد و نه محصول ، نحوه رشد موثر یک کسب و کار است” ، آقای مک گوان اظهار می دارد. “اگر با Ceregenex هیچ گونه درآمد کسب نمی کردید به استفاده و خرید AIO ادامه می دادید؟ احتمالاً نه.”
شرکت های بازاریابی شبکه ای برای تولید آگهی های بسیار هدفمند باید توزیع کنندگان خود را با استراتژی های بازاریابی اینترنتی توانمند کنند. بازاریابان اینترنتی حتی در شرایط کنونی اقتصاد ما در حال کسب سود بسیار زیاد هستند. استفاده از گوگل ادوردز استراتژی های بازاریابی اینترنتی برای تولید هدایت برای تجارت بازاریابی شبکه ای شما ضروری است تا در سال 2009 و بعد از آن در این صنعت بزرگ درآمد قابل توجهی کسب کنید. افراد کمتری در صورت هدف قرار دادن افرادی که به دنبال پیوستن به مشاغل مستقر در خانه هستند ، شکست می خورند ، نه اینکه خانواده و دوستان شما را متقاعد کنند که این فرصتی است که به آنها آزادی مالی می دهد.
“توصیه من برای بازاریابان چند سطحی که در تلاشند این است که از مدل شکسته MLM خارج شوند. به یک شرکت بازاریابی شبکه ای بپیوندید که در آن یاد خواهید گرفت که چگونه تولید آنلاین منجر شود و آنها را از طریق یک قیف فروش استفاده کنید. به یک شرکت فروش مستقیم بپیوندید. با اقلام با قیمت بالا که بسیار مورد تقاضا هستند. مهم این است که بیشترین پول خود را در قسمت جلو ، از طریق تلاش خود و همچنین درآمد باقیمانده در قسمت عقب ، کسب کنید. فرسایش خط پایین شانس شما را برای ایجاد هرگونه قابل توجهی از بین می برد درآمد باقیمانده. توسعه یک مهارت در بازاریابی اینترنتی به شما امکان می دهد از وقت خود استفاده کنید و درآمد منفعلانه واقعی را بدون اعتماد به قرار دادن صدها ، اگر نه هزاران نفر برای بدست آوردن هر نوع پول ، ایجاد کنید. ”
شکی نیست که Ceregenex ممکن است یک محصول عالی داشته باشد ، اما مدل تجاری در MLM امروزی پایدار نیست.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *