نکته راه حل های بازاریابی از طریق ایمیل شماره 1_ جمع آوری مشترکان فعال
در دنیای راه حل های بازاریابی از طریق ایمیل ، لیست تماس شما نیروی حیاتی شماست. حفظ کیفیت آن موفقیت شما را در استفاده از کمپین های بازاریابی ایمیل برای بیرون آوردن پیام تعیین می کند.
هر لیست پستی دارای گیرنده هایی است که پیام های ایمیل شما را باز نکرده اند ، کلیک نکرده اند یا به آنها پاسخ نداده اند. این مشترکان هرگز به عنوان شکایت در مورد هرزنامه ثبت نمی شوند یا زمانی را برای لغو اشتراک اختصاص نمی دهند. با این حال ، آنها در واقع هزینه های شما را افزایش می دهند و از دقت نرخ باز ، کلیک و تبدیل شما می کاهند. شماره های صنعت نشان داده است که خیلی سریع پس از اینکه لیست مخاطبین خود را کشت می کنید ، پیر می شود و از این رو از کیفیت پایین تری برخوردار می شود. بعد از 2 ماه نرخ باز حدود 45٪ کاهش می یابد. بعد از 6 ماه نرخ باز افت 37٪ دیگر کاهش می یابد. بعد از دو سال که لیست شما پیر شد ، نرخ باز شدن حدود 33٪ کاهش می یابد. اینها برخی از دلایل مهم این است که مهم است که لیست ما پاک شود ، و همچنان آن را حفظ کنید تا در اطمینان از بالاترین کیفیت لیست خود تا حد ممکن فعال باشید.
در اینجا نکاتی آورده شده است که می توانید برای اطمینان از اینکه لیست های شما با گذشت زمان کیفیت خود را حفظ می کنند ، عملی کنید.
نکته شماره 1: مخاطبین غیرفعال را جمع کنید
حتی حذف مشترکانی که در هنگام ارسال قبلی غیرفعال بوده اند بسیار وسوسه انگیز است ، جدا کردن این مخاطبین در یک لیست جداگانه احتیاط بیشتری دارد. به همین دلیل است: وقتی فعالیتهای فعال را تعیین کردید ، می توانید کمپین های راه حل بازاریابی از طریق ایمیل را طراحی کنید تا مشترکین را ترغیب کند دوباره فعال شوند. گاهی اوقات تنها چیزی که آنها واقعاً به آن احتیاج دارند یک محصول ملایم است و شما می توانید با یک مشتری بالقوه رابطه برقرار کنید. این استراتژی می تواند به صورت ساده مانند ایمیل باشد که از مشترک می خواهد دوباره شرکت کند. اگر آنها این کار را انجام دهند ، شما یک مخاطب را دوباره بازپس گرفته اید. اگر این کار انجام نشود ، هیچ آسیبی وارد نشده است ، اکنون می توانید دندان های خود را در دکمه حذف فرو ببرید!
بنابراین اکنون وقت آن رسیده است که به قول معروف “پسران از مردان” جدا شوند. برای تعیین فعال بودن یا غیرفعال کردن مشترک ، انتخاب یک قسمت مهم مهم است. در اینجا بیشتر بخوانید باید به اندازه کافی طولانی باشد تا هر گیرنده مقدار مناسبی ایمیل دریافت کند که فرصتی برای پاسخگویی داشته است. اگر مطمئن نیستید ، شش ماه اخیر مکان خوبی برای شروع است. در این بازه زمانی ، گیرنده باید تعداد خوبی از ایمیل را دریافت كرده باشد (10 ایمیل ارسال شده حجم خوبی است) تا اندازه گیری دقیق عدم فعالیت خود را بدست آورد.
مرحله بعدی بازیابی جدیدترین گزارشات و بارگیری آن است (به طور معمول این به شکل یک فایل اکسل است). برای اینکه مطمئن شوید گیرنده هایی را که در بازه زمانی تعیین شده شما مقدار مناسبی ایمیل دریافت کرده اند مرتب می کنید ، باید لیست خود را بر اساس تعداد پیام های ارسال شده به گیرندگان مرتب کنید. همه گیرنده هایی را که کمتر از 10 پیام دریافت کرده اند حذف کنید.
پس از تعیین اینکه چه کسی تعداد صحیح ایمیل را برای اطمینان از عدم فعالیت خود دریافت کرده است ، سپس لیست خود را به ترتیب نزولی بر اساس آدرس های ایمیل که پیام ها را باز کرده اند و آدرس های ایمیل که روی پیام های ارسال شده کلیک کرده اند مرتب کنید. سپس در پرونده اکسل ، همه را حذف کنید ، به جز مواردی که دیگر باز نشده است و روی هر چیزی کلیک نشده است.
پرستو ، شما لیست مشترکان غیرفعال خود را ایجاد کرده اید. بنابراین اکنون یک گروه ایمیل “غیرفعال” در حساب راه حل های بازاریابی ایمیل خود ایجاد کنید و این مخاطبین را از لیست اکسل بارگذاری کنید. اکنون شما آماده ایجاد یک کمپین برای بازگرداندن آنها به ستون فعال هستید!
برای دریافت راهنمایی های بیشتر در مورد نگهداری بیشتر بخوانید لیست راه حل های بازاریابی ایمیل با ما همراه باشید. هرچه اطلاعات بیشتری در مورد نگه داشتن یک لیست با کیفیت بالا داشته باشید ، بازاریابی ایمیل شما بازده بیشتری خواهد داشت. به یاد داشته باشید ، کیفیت لیست شما جایی است که موفقیت در بازاریابی ایمیل شما آغاز و پایان می یابد!
برچسب ها: راه حل های بازاریابی ایمیل نکته شماره 1: جمع آوری مشترکان فعال

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *