فناوری جدید گزینه های جایگزینی برای HDTV DVD & # 039؛ s فراهم می کند
بسیاری از افراد و به دلایل کافی در سرمایه گذاری در فناوری DVD با کیفیت بالا مردد هستند. هر فناوری جدید برای رفع اشکال به مدتی زمان نیاز دارد تا بتواند به راحتی کار کند و عملکردی را که مصرف کنندگان اصلی انتظار دارند ارائه دهد ، اما از آنجا که فناوری HDTV DVD بیش از یک سال است که وجود ندارد ، این واقعاً نگران کننده نیست. نکته ای که برای بسیاری از مصرف کنندگان نگران کننده است این است که دو فرمت DVD با کیفیت بالا وجود دارد که با پخش کننده های یکدیگر قابل پخش نیستند. این به گوش روزهایی می رسد که VHS و Betamax برای برتری نسبت به بازار کاست های ویدئویی در تقلا بودند. وقتی گرد و غبار بعد از آن جنگ قالب شکل گرفت ، بسیاری از افراد با پخش کننده های بی فایده Betamax که هیچ منبع کاست های ویدیویی جدیدی برای پخش بر روی آنها نبود ، باقی ماندند. اکنون ترس گسترده ای وجود دارد که این اتفاق ممکن است برای هر کسی که در فرمت DVD با کیفیت بالا سرمایه گذاری می کند که در جنگ فرمت کنونی پیروز نیست ، اتفاق بیفتد.
برخی موارد وجود دارد که مصرف کنندگان می توانند انجام دهند تا از بسیاری از مزایای فیلم های HDTV بدون خرید در واقع پخش کننده Blu-ray یا پخش کننده HD-DVD بهره مند شوند. مقرون به صرفه ترین کاری که می توان انجام داد احتمالاً خرید یک دستگاه اینجا پخش دی وی دی با تغییر شکل است. این دستگاه دی وی دی های استاندارد را پخش می کند و ویدئویی را که از آنها گرفته می شود را به بالا تبدیل می کند تا به وضوح HDTV شباهت داشته باشد. اگرچه یک عکس تبدیل شده به اندازه یک عکس واقعی تلویزیون خوب نیست ، اما به مراتب بهتر از تعریف استاندارد است. این همچنین راهی را برای شما ایجاد می کند که می توانید روح تازه ای به دی وی دی های قدیمی وارد کنید.
گزینه دیگر بارگیری فیلم ها با فرمت HDTV است. این کار از طریق Xbox 360 مایکروسافت ، تلویزیون اپل و چندین دستگاه دیگر قابل دستیابی است. گرچه امکان بارگیری فیلم در اینجا بیشتر بخوانید های High Def ، استفاده از DVD های با کیفیت بالا را دور می زند ، اما بدون مشکل نیست. در مورد Apple TV ، فقط می تواند از iTunes فیلم دریافت کند ، فقط با فیلم با وضوح حداکثر 720p کار می کند و تصویری که در آن وضوح تولید می کند کاملاً دانه دانه است. ایکس باکس 360 در کیفیت تصویر واقعاً مشکلی ندارد ، اما بارگیری ها ممکن است بسیار طولانی شود – گاهی اوقات به یک ساعت بالاتر.
گزینه دیگر به صورت Vudu است. Vudu یک جعبه تنظیماتی است که فیلم را از اینترنت بارگیری می کند و سپس فیلم را قبل از نمایش در تلویزیون به وضوح HDTV تبدیل می کند. در حالی که این نیاز به هر نوع DVD را از بین می برد ، مانند پخش کننده های DVD با قابلیت تبدیل بالا ، اما به دلیل قابلیت تبدیل مجدد ، تصویری تولید می کند که ایده آل نیست.
گزینه دیگر ، تهیه یک دستگاه پخش DVD با کیفیت بالا است که به هر حال بخشی از دستگاه دیگری است که می خواهید. به عنوان مثال ، اگر آخرین نسخه سیستم بازی ویدیویی Play Station سونی را می خواهید ، دستگاه پخش دیسک Blu-ray داخلی را دریافت خواهید کرد. در حقیقت ، راهی برای تهیه دستگاه پخش دیسک Blu-ray وجود ندارد. اگر قبلاً Xbox 360 مایکروسافت را دارید ، می توانید یک درایو اختیاری تهیه کنید که HD-DVD را پخش کند. اگر به هر حال سیستم بازی ویدیویی می خواهید ، احتمالاً هزینه یابی هر یک از این دو گزینه کمتر از تهیه سیستم بازی ویدیویی و یک دستگاه پخش دی وی دی با کیفیت بالا است.
هرچه تصمیم می گیرید ، امیدوارم که مفید واقع شود اگر بدانید که قبل از آماده شدن ، گزینه های سرمایه گذاری مستقیم در فناوری DVD با کیفیت بالا وجود دارد.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *