چگونه می توانید ترویج خود را به شما گروه و گروه مای اسپیس.
شرکت ما پیشرو ترین شرکت Independent Artist & Repertoire در جهان است. فرصتی برای ترویج موسیقی MP3 اصلی و درخواست قرارداد ضبط ارائه می دهد. منبع موسیقی ما فراهم می کند هنرمندان امضا نشده و گروه های مستقل با فرصتی برای ترویج موسیقی اصلی و درخواست قرارداد ضبط ارائه می دهد.
راه های زیادی برای ترویج گروه خود را وجود دارد, هر دو خوب و بد. ذکر شده در زیر روش های ما مصمم به موثر ترین در گرفتن باند خود را متوجه شده است. اما وحشت نکنید و یا صرف زمان بیش از حد در تلاش برای کشف کردن چگونه برای شروع. فقط چیزی را انتخاب کنید (برای مثال یک نبرد از گروه ها) و سپس از آنجا رشد کنید.
ترویج گروه تخصص ما است، ما صرف روز پس از روز تشکیل روابط، ارائه اعلامیه های مطبوعاتی و التماس برای ویژگی های. ما هم اتفاقا ً در آن خیلی خوب خواهیم بود! Myspacedotcom لینک همیشه در مورد گروه های امضا نشده بوده است و تمام کارکنان ما یا در یک گروه بوده است و یا بسیار نزدیک با یکی در برخی از نقطه کار می کرد. ما درک می کنیم که چگونه باندها کار می کنند و امور مالی که در دسترس هستند. به همین دلیل است که ما ساخت یک بسته است که مناسب برای آنچه شما نیاز دارد، آوردن هزینه های کلی خود را پایین دادن پول اضافی به شما برای صرف آبجو احتمالا! با ما هیچ قرارداد، سپرده و ریسک مالی وجود ندارد.
این سرویس با نام تجاری جدید یک مفهوم جدید به راه ما ترویج باند در وب، با استفاده از راه اینترنت کار می کند به نفع کامل ما است. شما واقعا می توانید یک وب سایت حرفه ای گروه ساخته شده مانند تصویر دریافت کنید.
بنابراین ما فکر می کردیم که ما این طاقت را با ارائه خدمات خود فقط برای صنعت موسیقی به اشتراک می گذاریم. از خدمات چاپ تا مدیریت وب سایت، ما می توانیم یک سرویس ساخته شده در اطراف کسب و کار شما ارائه، به شما پشتیبانی که در آن شما به آن بیشتر نیاز دارید.
ما برای شما کار می کنیم، هیچ قرارداد ثابت، شرایط، بازار صادراتی ایران محدودیت یا مزخرف. شما پروژه های خود را با تنظیم چقدر زمان و پول شما می خواهید به سرمایه گذاری در آنها کنترل. این که آیا شما به دنبال چند گرافیک طراحی شده و یا توسعه وب سایت کامل، ما خوشحال خواهد شد که با شما کار می کنند.
بررسی باند مای اسپیس را مقدار قابل توجهی از تلاش برای به دست آوردن هر نوع به رسمیت شناختن به عنوان یک گروه زودرس در صحنه محلی. الزامات و مقدار درایو مورد نیاز تنها یک بار افزایش صحنه محلی فتح شده است. تیم های خیابانی همراه با ترفیع خود گروه تشکیل می شوند تا به بیرون آوردن بیشتر کلمه کمک کنند. به دلیل کار سخت درگیر، بسیاری از اعمال محلی کاهش می یابد و نه به سرعت.
گروه ها و طرفداران تمام انواع موسیقی راک در حال لذت بردن از این گنجینه آنلاین جدید یافت شده است. از هارد راک گرفته تا هوی متال، از پانک گرفته تا گرانج، مهم نیست که طعم راک چه باشد، گروه ها و طرفدارانی در انتظار متحد شدن هستند. مای اسپیس یک ابزار تبلیغاتی حیاتی برای موسیقی دان وب زرنگ است. گروه ها به عنوان یک محیط غنی از چند رسانه ای، دسترسی بی نظیری به طرفداران خود در هر دو سطح اجتماعی و موسیقایی دارند. با این حال ، دستیابی به بازاریابی کامل را بیش از سخت تر از آن به نظر می رسد. در اینجا چند راهنمایی برای استفاده از سایت برای ترویج خود را به زودی به گروه راک استار.
همانطور که شما امیدوارم در حال حاضر می دانید، صفحات گروه مای اسپیس با یک پخش موسیقی اساسی مجهز شده است. بنابراین، اگر شما موسیقی خود را به یک فرمت دیجیتال تبدیل نکرده اند، در حال حاضر زمان است. مطمئن باشید برای پاره کردن آهنگ های خود را در بهترین کیفیت موجود، چرا که صوتی موظف است بیشتر پایین جاده فشرده شود. با یک آلبوم به طور مستقل منتشر شده در راه، ساعت آخر از پای راست شروع به کار کرده و به بهبود خود ادامه می دهد.
Myspacedotcom.com برای کمک به تمام گروه های بدون امضا در منطقه محلی توسعه داده شد. وب سایت کاملا رایگان اجرا شده توسط علاقه مندان به گروه امضا نشده به تمام گروه های زنده امضا نشده springboard که در آن آنها می توانند نشان دادن استعدادهای خود را نشان می دهد و توسط مکان های محلی متوجه و شاید فقط شاید یک قرارداد ضبط دریافت کنید. Myspacedotcom ارائه شده است ترویج هر گروه.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *