کالسکه های کودک On-the-Go
کالسکه های کودک برای مسافران در نظر گرفته شده اند ، هرچند همه کالسکه های کودک برای همه مناطق ساخته نشده اند. برخی از ساده ترین کالسکه های کودک کاملاً برای فردی که سبک زندگی فعالی دارد نامناسب هستند. آنها گاهی اوقات بر روی بی ضررترین اشیا tri می افتند و می توانند هرگونه برنامه ریزی برای تناسب اندام را کاهش داده و یا از بین ببرند. به همین معنا ، کالسکه های کودک خارج از جاده یا سبک زندگی فعال که قرار است با سرعت نسبتاً سریعتر رانده شوند ، ممکن است در محدودیت تنگ راهروهای فروشگاه های بزرگ یا سوپرمارکت ها مانور داشته باشند. تصمیم گیری بین این دو مهم است ، اما با کمی کمک می توان وضعیت را حل کرد.
ابتدا باید از خود بپرسید که آیا می خواهید کودک یا کودک نوپای خود را برای دویدن در پارک با خود ببرید. در این صورت ، کالسکه کودک شما باید گیت دویدن یا حداقل آهسته دویدن شما را بپذیرد. برای مردان و زنانی که قد بلندی دارند ، انجام این کار آسان نیست. حتی برخی از بهترین کالسکه ها ممکن است افرادی را که گام های دویدن زیادی دارند ، با مشکل روبرو کنند و کالسکه را به جسمی تبدیل کنند که همیشه در آستانه بالا رفتن شما باشد.
هنوز هم کالسکه های دویدن آهسته برای خانواده ای که می خواهند کودک را به خصوص در زمین های ناهموار همراه کنند بسیار ایده آل است. برخی از شرکت ها ، مانند Baby Jogger ، در کالسکه های کودک متناسب با تناسب اندام تخصص دارند و اصلاحاتی را در طراحی ایجاد می کنند که برای دونده با نوزاد مهم است. اول از همه ، قاب بسیار سنگین تر و با دوام تر است. این مهم هنگام دویدن یا پیاده روی در زمین های ناهموار است. فشارهای ناشی از فشار شدید و پوشاندن چنین زمین های متنوعی ، قاب سخت تری را برای آزمایش قرار می دهد در حالی که فریم های سبک تر می توانند باعث آسیب و احتمالاً صدمه به شما ، کودک یا هر دو در حین کار شوند. همچنین ، لاستیک های خارج از جاده اضافه می شوند. این نوع لاستیک ها دارای اندازه های بزرگتری هستند تا از دست اندازها راحت تر شوند و از برخورد اجسام کوچکتر که کالسکه های متحرک ممکن است ایجاد کنند جلوگیری کنند. سرانجام ، فاصله بالاتر از زمین این اطمینان را می دهد که کالسکه کودک هنگام مواجه شدن با موارد غیر منتظره مانند ریشه یا فرو رفتن در جاده ، مشکلی ایجاد نخواهد کرد. همه این عوامل باید توسط خانواده ای که می خواهد یک سبک زندگی بسیار فعال که شامل یک کودک سوار بر کالسکه کودک است ، مورد توجه قرار گیرد.
برای خانواده ای که فقط نیاز به گشت و گذار در شهر دارند ، یک مدل خارج از جاده ممکن است بیش از ارزش آن بازار صادراتی ایران سردرد باشد. در عوض ، والدین باید مدل های دوستانه شهر و شهر را انتخاب کنند. استفاده از این مدل ها هم برای کودک شما و هم راحت تر است. اول از همه ، معمولاً یک سبد حمل کالسکه زیر کالسکه وجود دارد که به والدین اجازه می دهد در هنگام فشار دادن کالسکه کالاهای اضافی مانند کیسه پوشک کوچک ، اسباب بازی ها و حتی کیف پول یا کیف های دیگر را در خود ذخیره کند. همچنین ، قاب کوچکتر به طور کلی نسبت به مدل آفرود سبک تر است و باعث می شود قابلیت مانور بیشتری داشته باشد. سرانجام ، چرخ های کوچکتر ، هل دادن کالسکه کودک را آسان تر می کنند ، اگرچه مداد رنگی روی زمین یا سنگی در جاده ، ممکن است تمایل داشته باشد که کالسکه را به سرعت در مسیرهای خود متوقف کنید.
مهم است که بدانید قبل از خرید چگونه از کالسکه کودک خود استفاده می کنید. هنگامی که بدانید چگونه از آن استفاده خواهید کرد ، یافتن مدلی که برای شما و خانواده شما مناسب باشد نسیم شما خواهد بود.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *