جلوگیری از کلاهبرداری در املاک و مستغلات & amp؛ کلاهبرداری ، جف آدامز سرمایه گذاری در املاک و مستغلات
قبل از شروع فعالیت های املاک و مستغلات ، داشتن پروانه املاک و مستغلات ضروری است. شرایط صدور مجوز در هر ایالت متفاوت است. اما نکته اصلی این است که هر ایالت برای تکمیل یک دوره آموزشی به آژانس های املاک و مستغلات احتمالی احتیاج دارد. علاوه بر این ، مشتریان احتمالی برای شرکت در آزمون صدور مجوز املاک و مستغلات مورد نیاز هستند. همه ایالت ها از افراد بالقوه فروش املاک و مستغلات می خواهند که آموزش ببینند و هر ایالت برای میزان آموزشی که باید دریافت کند ، شرایط خاص خاصی دارد.
هر ایالت علاوه بر شرایط مربوط به مدت تحصیل ، روش های آموزش مجوز املاک و مستغلات را نیز تأیید کرده است. بسیاری از دوره های تأیید شده املاک و مستغلات و ارائه دهندگان آموزش وجود دارد. هر ایالت لیستی از این ارائه دهندگان را مطالب مرتبط حفظ می کند. در برخی از ایالت ها ، آموزش از راه دور و همچنین تحصیل آنلاین مجاز است. اما برخی از ایالات از چنین روش هایی پشتیبانی نمی کنند.
برخی از دوره های سقوط مانند دوره های مطالعه املاک و مستغلات در خانه نیز برگزار می شود که فقط سه هفته طول می کشد. چنین دوره هایی نیاز به مطالعه شدید در مدت زمان کوتاه تری دارد. اما ثابت شده است که برای شرکت در آزمون پروانه املاک و مستغلات مفید هستند. بیشتر دوره های املاک یکسان نیستند. بعضی از آنها نسبت به بقیه راحت و هزینه کمتری دارند. علاوه بر این ، درصد فارغ تولید محتوا التحصیلانی که در آزمون پروانه املاک و مستغلات قبول می شوند نیز در مقیاس بزرگ متفاوت هستند. معمولاً این دوره ها در کالج های عمومی در اکثر ایالت ها ارائه می شود.
پس از قبولی در آزمون پروانه املاک و مستغلات ، مرحله بعدی پرداخت هزینه های دریافت مجوز است. در مرحله بعد مسکن های احتمالی به یک کارگزار برای حمایت از آنها نیاز دارند. قبولی در آزمون دقیقاً پایان یادگیری سناریوی املاک و مستغلات نیست. بسیاری از ایالت ها ادامه تحصیل را به عنوان شرط تمدید پروانه املاک و مستغلات ، معمولاً به صورت سالانه ذکر می کنند.
برای کسی که حتی کاملاً از تجارت املاک و مستغلات آگاه است مطمئناً در مورد جف آدامز چیزی شنیده است. او یک کارآفرین معاصر در زمینه املاک و مستغلات است که قدرت بازاریابی را از طریق اینترنت به ارمغان آورده است. استراتژی اصلی بازاریابی وی استفاده از وب سایت های عملی برای تولید موثر سود مشاغل املاک و مستغلات است. با به کار بردن روش های وی ، دستیابی به سود که به نوبه خود سود کلانی خواهد داشت ، آسان خواهد بیشتر بخوانید بود.
جف آدامز به علاقه و فداکاری خود در اجرای الگوی تجارت خود مشهور است. غالباً در بازار املاک و مستغلات ، چند منظوره سازی برای تشدید تجارت مهم است. برای مدیریت تجارت سرمایه گذاری با انجام همزمان یک میلیون کار ، ویژگی های مشخصه خاصی لازم است. جف آدامز نه تنها در انجام چندین وظیفه موفق شده است بلکه همچنین یک معلم راهنمای معاملات املاک و مستغلات بوده و راهنمایی های مناسبی را برای مبتدیان در این حرفه ارائه می دهد. او که یک متخصص املاک و مستغلات است ، استراتژی هایی را ارائه داده است که به وسیله آن افراد می توانند در بازار املاک و مستغلات سودآور و موفق شوند.
درست است که نگرانی و ترس خاصی می تواند بر ذهن افرادی که تازه کار در این زمینه هستند حاکم باشد. اما با اجرای استراتژی بازاریابی جف از طریق وب سایت ها ، حتی آخرین قطره ترس از ذهن آنها ریشه کن می شود.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *