آموزش در World of Web 2.0
آموزش برای هر سازمانی یک ملفه اساسی است. این می تواند به همسو شدن کارمندان جدید با چشم انداز شرکت کمک کند. آموزش همچنین به عنوان یک مکان توسعه مهارت عمل می کند که رشد شغلی را برای تک تک کارمندان فراهم می کند. این می تواند باعث افزایش بهره وری ، استقرار سیستم های جدید و ارتقا. ایمنی شود. اگرچه یک شرکت ترجیح می دهد از ابتکارات آموزش و توسعه خود استفاده کند ، در نهایت منجر به عملکرد بهتر شرکت می شود.
در حقیقت ، همه شرکت ها فرصت های یادگیری مداوم را ارائه نمی دهند. این مانع اغلب مربوط به کمبود وقت برای انجام آن و کمبود فضا برای پرورش یک محیط آموزش مناسب است.
با این حال ، نوآوری های فنی اخیر شیوه کار را تغییر داده است. در پنج سال گذشته توسعه برنامه های تعاملی غنی مانند AJAX و Flash استقرار مواد آموزشی را آسان تر کرده است. وارد وب 2.0 شوید و این فقط یک بازی کاملاً متفاوت با توپ است. ویکی پدیا ، به اشتراک گذاری عکس ، پادکست و وبلاگ نویسی کارها را برای مربی آسان کرد ، اشتراک دانش را سرگرم کننده کرد.
دنیای وب 2.0 امکان به اشتراک گذاشتن مطالب آموزشی برای کارکنان یک شرکت را بدون دردسر مجوز نرم افزار ، نگهداری ، تعداد زیادی کار کاغذی و تنظیم واقعی کلاس فراهم می کند. در اینجا برخی از مزایای آموزش ala وب 2.0 آورده شده است.

* درختان را نجات دهید – استفاده از کتابچه های راهنما و مطالب آموزشی خود در وب دارای یک برتری کاملاً واضح نسبت به روش های سنتی آموزش است ، چاپ کاغذ کمتر. فناوری Web 2.0 مبتنی بر مرورگر است و حتی توسط افرادی که چندان اهل اینترنت نیستند به راحتی قابل اجرا است.

* مقیاس پذیری بهتر – چه در حال آموزش یک شخص یا یک گروه 1000 نفری باشید ، یک برنامه آموزشی تحت وب می تواند کار را انجام دهد. حتی بهتر ، شما می توانید اضافه کردن مطالب به بخش آموزش خود ، سئو اغلب بدون هزینه اضافی.

* هزینه های پیاده سازی را کاهش بیشتر بخوانید دهید – ماهیت اصلی روش تحویل SaaS (نرم افزار به عنوان سرویس) فعال کردن سریع برنامه ها است. این امر نیاز به نصب نرم افزار و خرید اضافی ماشین های سخت افزاری را برطرف می کند.

* افزایش بهره وری آموزش – طراحی های کاربر محور امکان تعامل بهتر با رابط را فراهم می کند. ویژگی هایی مانند برچسب ها به جستجوی سریعتر موضوع و دسترسی آسان به مورد خاص مورد نیاز کارآموز کمک می کند.

* ارتقا interaction تعامل و بازخورد – برنامه های آموزشی درخواستی که از ویرایش به سبک ویکی استفاده می کنند ، به سایر بخش ها اجازه می دهد به دانش شما اضافه شوند. حتی بهتر ، ویژگی نظر دادن نظرات کاربران و سایر مدیران سایتهای آموزشی را بیشتر تشویق می کند.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *