وابسته بازاریابی مدرسه چه مدرسه برای پیوستن به؟
تعداد دیوانه ای از برنامه ها را انتخاب کنید اگر شما جستجو در اینترنت برای وابسته بازاریابی مدرسه به شما آموزش به عنوان یک بازاریابی وابسته به شروع وجود دارد، و یا به شما از بازاریابی وابسته به تازه وارد به بازاریابی وابسته به متخصص پیش.
به دلیل پتانسیل درآمد گسترده مرتبط با بازاریابی وابسته، تعداد زیادی از بازاریاداران در حال توسعه و فروش کتاب های الکترونیکی در این موضوع هستند. متاسفانه اکثریت قریب به اتفاق مواد و کتاب های الکترونیکی موجود در بازاریابی وابسته نه تنها ضعیف نوشته شده است، بلکه حاوی اطلاعات منسوخ شده است، و در بسیاری از موارد فقط یک rehash از یک کتاب الکترونیکی دیگر است. این بیشتر موارد آن آشغال خالص است و تنها با ایجاد HYPE از پول، و یا ثروت سریع، و غیره به فروش می رسانند.
شما همچنین خواهید یافت که این مواد با لینک های متعدد به محصولات دیگر برای خرید imbedded, و بسیاری از بازاریابدان وابسته به دام خرید از این لینک ها سقوط.
قبل از اینکه بدانید الزامات شما چه هستند و دانستن آنچه شما انجام می دهند از لینک ها خرید نیست.
چگونه برای پیدا کردن ارزش واقعی
مدرسه بازاریابی وابسته موفق به طور معمول هزینه اشتراک ماهانه به اتهام و شما را با آموزش های کتبی و ویدئویی ارائه، و همچنین 24/7/365 پشتیبانی آنلاین برای کمک به بازاریابی وابسته با هر گونه مشکلات آنها را تجربه عرضه.
یک مدرسه بازاریابی وابسته موفق نیز به طور معمول دسترسی اعضای خود را به انجمن اعضای خود را فراهم خواهد کرد، که در آن آنها قادر خواهند بود برای دیدار و به اشتراک گذاشتن اطلاعات در تمام جنبه های مدرسه و بازاریابی وابسته با دانش آموزان دیگر. ارزش اطلاعات و پشتیبانی ارائه شده در این انجمن ها بی حساب است و در بسیاری از موارد میزان موفقیتی را که به آن دست خواهید یافت تعیین خواهد کرد.
همچنین به دنبال برنامه هایی که در آن شما پرداخت هزینه ماهانه برای عضویت دسترسی کامل به منابع، پشتیبانی، آموزش، انجمن های عضویت و ابزار بازاریابی وابسته. این کار به شما این امکان را می دهد که اگر راضی نیستید، یا هنگامی که به اهداف خود دست پیدا کنید، عضویت را لغو کنید.
کدام نوع از مدرسه بازاریابی وابسته برای جلوگیری از
این توصیه من برای هدایت روشن از هر مدرسه بازاریابی وابسته که در آن شما درخواست و یا مجبور به پرداخت در مقابل برای تعداد مشخصی از ساعت تدریس خصوصی شخصی و یا که در آن یک telemarketer سعی خواهد کرد و شما را متقاعد به پیوستن به آنها است. این telemarketers بسیار متقاعد کننده هستند و تلاش خواهد کرد تا شما را به این باور است که آنها در واقع غربالگری شما اجازه می دهد تا شما را برای پیوستن به برنامه خود را. این فقط یک تکنیک هوشمندانه از راه دور است و به اصطلاح “مدیر ارشد” که شما را برای مصاحبه تماس بگیرید، فقط یکی دیگر از telemarketer است. بدون رفتن به آن بیشتر، توصیه من این است که “فقط روشن ماندن از آنها”.
اجتناب از برنامه هایی که در آن شما دسترسی به پشتیبانی آنلاین و یا منابع آنلاین.
قطعا و در تمام هزینه اجتناب از مدارس بازاریابی وابسته است که به اتهام یک بار خاموش هزینه برای عضویت در طول عمر. دلایل این امر آشکار است و اگر چه آن را مانند یک معامله خوب برای تلفن های موبایل, “روشن ماندن”.
گواهی نامه ها را می توان خریداری کرد، و تصمیم خود را برای پیوستن به یک برنامه یا نه در گواهی نامه ها به تنهایی پایه نیست. این است که نه تنها در مورد پول شما پرداخت بلکه زمان شما شل اگر شما را انتخاب کنید برنامه اشتباه برای پیوستن به.
خلاصه
بازاریابی اینترنتی وابسته یک محیط بسیار پویا است و شما نیاز به نگه دارید تا با آخرین روندها و روش.
مدرسه بیشتر بازاریابی وابسته بالا باید بیش از حدود 29 تا 60 دلار در هر ماه به اتهام نیست ، و باید دسترسی به تمام منابع خود را فراهم و ارائه پشتیبانی.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *