چگونه ‘بدون کد ابزار’ کمک به کسب و کار شما. اگر شما در مورد شروع یک کسب و کار با بودجه کوچک در اوایل 00s صحبت می کردند، مردم می گویند که شما دیوانه!
اما امروزه بیشتر کسب و کارهای استارتاپ از جمله تک نوازی ها به لطف ظهور ابزارهای بدون کد قادرند تنها با یک سرمایه گذاری کوچک میلیون دلار بسازند.
این ابزار به کسب و کار شما توانایی ارائه خدمات با کیفیت بالا سریع با کمی به هیچ خطای فنی، به حداقل رساندن هزینه های غیر ضروری، و جلوگیری از کار تکراری است.

* توسعه وب خود را ساده تر تبدیل به این, کسب و کار بیشتر به شدت در توسعه دهندگان برای ساخت یک وب تکیه, حتی فقط یک طراحی وب ساده و برنامه, اما نه دیگر.
بن توسل، بنیان گذار میکرپاد، گفت که با خلاقیت بیشتر امروز، در حال حاضر موانع کمتری برای ساخت این چیز در واقع وجود دارد.
با ابزار بدون کد مانند وردپرس سازنده وب سایت (WP Elementor) ، در حال حاضر شما می توانید وب سایت های زیبا سریع تر با استفاده از فقط ‘کشیدن و رها کردن سازنده’ حتی بدون دانش کدنویسی ساخت.
علاوه بر این ، سیستم های بدون کد مانند Wix و Shopify می تواند سردرد خود را از ساخت جذاب ، و متقاعد کننده فروشگاه های آنلاین با ادغام مهم با دیگر ابزار بازاریابی از بین بردن.

* بدون کد ابزار افزایش عملکرد فروش خود را. بدون کد ابزار مانند Zapier، Mailchimp، و ManyChat می تواند بهبود بخشد، و مقیاس تبدیل فروش خود را، و عملکرد فروش بدون نوشتن هر گونه کد.
آنها در حال اتصال برنامه های کاربردی خود را، خودکار گردش کار خود را، و انجام اقدامات خاصی برای رانندگی منجر، و فروش 24/7 روز حتی پس از ساعات کار کسب و کار خود را.
جان اوهارد، یکی از مشارکت کنندگان فوربز می گوید که با استفاده از ابزارهای بدون کد:
• زمان تیم های IT صرف نگه داشتن سیستم فعلی خود را کار در حال حاضر 60٪ کاهش می یابد.
• تا بهبود 75٪ در زمان به بازار توسط شرکت ها، در نتیجه حفظ مزیت رقابتی نسبت به رقبای خود.

* کمک به مدیریت خود را برای مدیریت کسب و کار خود راNo کد ابزار مانند Trello مدیریت بالا برای نظارت و اختصاص وظایف متعدد به کارکنان خود کمک خواهد کرد.
حتی اگر تیم از راه دور کار کند و هرگز یکدیگر را ملاقات کند، سیستمی مانند ترلو می تواند اطمینان حاصل کند که وظایف می توانند بر این اساس انجام شوند.
بر اساس کلمات جان براندون، یکی از اعضای بیزنت نیوز دیلی، شما به وضوح می توانید تیم خود را بر اساس پروژه ها یا بخش هایی با استفاده از ترلو تقسیم کنید.
شما می توانید ارتباط برقرار و سازماندهی کسب و کار خود را مربوط به مدیریت طرح کسب و کار خود را، بررسی عملکرد تیم، و دیدار با مهلت پروژه های خود را.
علاوه بر این ، برای دیدار عملا ، تیم شما می تواند دیدار و بحث در مورد پروژه های خود و کسب و کار در هر نقطه با استفاده از زوم.
برای نتیجه گیری، ابزارهای بدون کد به شما کمک خواهد کرد که هزینه های بیشتری را در انجام هر گونه فعالیت های تجاری صرفه جویی کنید. این تبدیل به یک مزیت رقابتی برای کسب و کار خود را در بازار شما.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *