پرداخت به ازای هر کلیک تبلیغات – سایت های برتر که می توانید استفاده کنید
یکی از بهترین ابزارهای SEM برای بازاریابی آنلاین ، تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک است. اگر یک کمپین تبلیغاتی پرداخت هوشمندانه به ازای هر کلیک را به درستی اجرا کنید ، به معنای واقعی کلمه می توانید رقابت را در کمترین زمان کاهش دهید. اما برای آن ، شما به برخی از سایت های PPC خوب برای شروع نیاز دارید. اما سوال این است که این نوع سایت های PPC را از کجا پیدا می کنید؟
در اینجا لیستی از سایت های PPC به شرح زیر است:
Google Adwords – یکی از بهترین سایتهای PPC Google Adwords است. سریع و آسان ثبت نام کنید ، و تبلیغ شما در عرض چند دقیقه پخش می شود. همراه با برخی از ابزارهای دستی آنلاین PPC که عاشق آنها خواهید شد.
یاهو بازار جستجو – در سال 1997 ، یاهو! یکی از بهترین سایتهای PPC حرفه ای را به عنوان Goto.com خریداری کرد. بعداً به نام overture.com تغییر نام یافت. اکنون ، این عنوان به Yahoo! معروف شد جستجو در بازار.
Microsoft adCenter – در بازار فعلی ، اگر یک سایت PPC وجود دارد که باید از آن استفاده کنید ، باید adCenter باشد. با پرداخت هزینه ای اندک ، می توانید به ابزارهای عالی برای حداکثر بهینه سازی تبلیغات PPC دسترسی پیدا کنید.
Marchex Adhere – اگر می خواهید با کمی احساس محلی به آن دسترسی داشته باشید ، Marchex Adhere به شما امکان دسترسی به ناشران مشهور جهان را می دهد. راه اندازی آسان است و بهترین کار این است که بتوانید پیش نمایش را مشاهده کنید.
7 جستجو – هنگامی که تازه کار خود را شروع می کنید و بودجه کمی دارید ، این سرویس PPC می تواند برای شما مفید واقع شود. خدمات با کیفیتی با قیمت مناسب پیدا خواهید کرد.
ABCSearch – از سال 2001 شروع شده است ، با 3 میلیارد جستجو در ماه ، می تواند یکی از بزرگترین منابع ترافیک برای شما باشد. اگرچه روند تأیید می تواند یک یا دو روز کاری طول بکشد ، اما مطمئناً ارزشش را دارد.
Findology – بهترین چیز در مورد Findology این است که می توانید با کمک یک مدیریت حساب برای کل هفته ، میزان بازدید خود را بررسی و انتخاب کنید. اما دوباره ، شما نمی توانید با این کار تحقیق مناسب در مورد کلمات کلیدی را انجام دهید. Tha مشکل این است.
Searchfeed – این یک سایت عالی PPC است که با ابزار عالی برای پیمایش در رابط های تبلیغاتی ، با حداقل زمان راه اندازی ، ارائه می شود. به راحتی می توانید از ابتدا شروع کنید یا هر مورد قبلی را اصلاح کنید.
MIVA – یکی از سایت های PPC که وقتی در مورد بهترین سایت های PPC صحبت می کنیم نمی توان آن را از دست داد. به شما امکان دسترسی به محبوب ترین و معتبرترین سایت های جهان آنلاین را می دهد.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *