حوضچه نگهداری مسکونی یا تجاری خود را حفظ کنید
وقتی محله یا ساختمان اداری جدید احداث می شود ، جریان طبیعی زمین مختل می شود. بیشتر درختان ، چمن ها و خاک طبیعی تخریب شده و بتن ، پیاده رو ، پیاده رو و سایر سازه های غیر طبیعی جایگزین می شوند. توپوگرافی زمین احتمالاً تغییر کرده و جریان طبیعی سابق آب اکنون به طرز چشمگیری تغییر کرده است.
نتیجه مستقیم همه تغییرات این است که آب بارانی که قبلاً توسط زمین طبیعی خیس می شد اکنون با سرعتی بسیار سریعتر از زمین توسعه یافته سرازیر می شود. مقدار آب جاری شده از ناودان ، پایین راهروها ، خیابان ها و پارکینگ ها بسیار بیشتر از حد توان زمین است. برای مقابله با سرعت سریع رواناب آب ، هر دو ملک مسکونی و تجاری برای ایجاد و نگهداری حوضچه های نگهداری یا بازداشت مورد نیاز هستند.
در ایالت جورجیا و بسیاری از ایالت های دیگر ، انجمن های صاحبان خانه (HOA) و شرکت های مدیریت املاک ملزم به نگهداری حوضچه های نگهداری و بازداشت برای اطمینان از جمع آوری تمام آب باران در هر ملک خاص به گونه ای هستند که مزاحمتی برای زمین های اطراف ایجاد نشود. .
کلیه حوضچه های نگهداری منوط به بازرسی سالانه یا دو ساله شهرستان یا شهرستان هستند. بازرس می خواهد ببیند که حوضچه نگهدارنده توانایی کار با ظرفیت کامل را دارد و حوضچه نگهداری یا نگهداری بیشتر الزاماتی را که در زیر بحث می کنیم برآورده می کند.
استخرهای نگهداری و نگهداری نیاز به نگهداری دوره ای دارند. اگر مدیر املاک یا بخشی از انجمن صاحبان خانه هستید ، باید اطمینان حاصل کنید که حوضچه نگهداری یا بازداشت شما به طور منظم تمیز می شود تا از انطباق با کدهای شهر و شهرستان اطمینان حاصل کنید.
لیست نگهداری حوضچه نگهداری یا حوضچه بازداشت
• زمین و سد را در حوضچه نگهداری خود به نظم مناسب نگه دارید. پوشش گیاهی اطراف حوضچه نگهدارنده شما باعث کاهش آلاینده های موجود در آب طوفان می شود. با این حال ، پوشش گیاهی باید به خوبی حفظ شود و هر گونه رشد بیش از حد کاهش یابد. همچنین بهتر است هر درخت جدیدی را که ممکن است در آینده مشکلات ایجاد کند حذف کنید.
• به صورت دوره ای هرگونه آوار و تجمع سیلت را از حوضچه نگهدارنده خود خارج کنید.
• با مالکان خانه در محله یا مستاجران در فضای تجاری خود ارتباط برقرار کنید و اطمینان حاصل کنید که همه اهمیت کاهش مواد شیمیایی ، آلاینده ها و مواد زائدی را که باعث تخلیه طوفان در محله یا پارک اداری می شود درک می کنند.
• به طور منظم سرپیچ ، سرشاخه ، اگزوز و سایر اجزای اصلی حوضچه نگهدارنده را بازرسی کنید تا از عملکرد حوضچه مطابق آنچه در نظر گرفته شده اطمینان حاصل کنید.
• هرگونه لجن یا رسوب را که ممکن است به طور منظم در قسمت پیشین حوضچه جمع شده باشد از بین ببرید.
• فاضلاب های طوفانی را که در حال انتقال آب به حوضچه نگهدارنده یا نگهدارنده هستند بازرسی کنید و مطمئن شوید که عاری از بقایا و در شرایط کار خوبی هستند.
مواردی از قبیل بریده های چمن ، ضایعات حیوانات اهلی خانگی و سایر مواد آلی مختلف که به زهکشی طوفان راه پیدا می کنند باعث می شود جلبک ها با سرعت بسیار بیشتری در حوضچه رشد کنند و نگهداری مورد نیاز برای نظم بخشیدن به حوضچه را افزایش می دهد.
با مراقبت زیاد از حوضچه های نگهداری و نگهداری ، اطمینان حاصل کنید که آبی که به رودخانه ها و رودخانه های خود بازمی گردیم ، تمیزتر خواهد بود ، پس از آن فقط از روسازی روغنی عبور می کرد؟ اگر به افراد موجود در محل آموزش دهیم ، حوضچه نگهداری یا بازداشت در محله یا پارک بیشتر بخوانید دفتر آنها بازی می کند. مردم دفعه بعدی که می خواهند علف های خود را منفجر کنند یا زباله های حیوانات اهلی خود را به مطالب مرتبط نزدیکترین فاضلاب طوفان برسانند ، بیشتر احتیاط می کنند.
اکثر شرکتهای معتبر محوطه سازی برای همکاری با HOA یا گروه مدیریت املاک مجهز هستند و می توانند یک برنامه نگهداری منطقی ارائه دهند که حوضچه نگهداری یا بازداشت را همانطور که در نظر گرفته شده کار کند. حوضچه نگهداری یا بازداشت به درستی نگهداری شده به همه ما کمک می کند.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.