مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه گفت: 26 هزار کودک و نوجوان در این استان عضو کانون پرورش فکری هستند.

– کرمانشاه- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه گفت: 26 هزار کودک و نوجوان در این استان عضو کانون پرورش فکری هستند.

محمد خیاط زنجانی در گفت وگو با خبرنگار مهر به مناسبت روز ادبیات کودکان و نوجوانان، اظهار کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه به مناسبت این روز برنامه هایی تدارک دیده است.

وی از رایگان شدن ثبت نام کودکان و نوجوانان در مراکز فرهنگی، هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه در این روز خبر داد و افزود: به مناسبت روز ادبیات کودکان و نوجوانان امروز هجدهم تیرماه ثبت نام در مراکز فرهنگی، هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در این استان رایگان بود.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه اضافه کرد: مراکز کانون در همه شهرستان های این استان در کنار برگزاری کارگاه های تخصصی فرهنگی، هنری و ادبی شهریه خدمات کتابخانه ای و فعالیت های عمومی فرهنگی را به صورت رایگان به اعضای خود ارائه می دهد.

خیاط زنجانی گفت: امانت کتاب، کتابخوانی، قصه گویی، شرکت در جشنواره ها، مهرواره ها، فراخوان ها و رویدادهای فرهنگی، هنری و ادبی ازجمله فعالیت

source

توسط irmusic4