امیرحسین سمیعی (مدیرکل دفتر موسیقی) و محمد الهیاری (مدیرعامل بنیاد رودکی) طی دو پیام درگذشت منیر سادات غیاثی (مژگان)، همسر علیرضا قربانی (خواننده مطرح موسیقی کشور) را تسلیت گفتند.

به گزارش خانه موسیقی ایران، علیرضا قربانی روز گذشته ـ ۱۹ بهمن‌ماه ـ در فضای مجازی خبر درگذشت همسرش، منیر سادات غیاثی (مژگان) را پس از تحمل دوره‌ای بیماری اعلام کرد.

در متن پیام تسلیت مدیرکل دفتر موسیقی چنین آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّا لِلَّٰهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُون

هنرمند گرامی جناب آقای علیرضا قربانی ضایعه درگذشت همسر محترمتان را به حضرتعالی تسلیت عرض نموده و برای آن مرحومه از درگاه خداوند متعال طلب آمرزش و رحمت واسعه و برای جنابعالی و سایر بازماندگان محترم صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.»

همچنین در پیام مدیرعامل بنیاد رودکی خطاب به این هنرمند آمده است: 

«هوالحبیب

إِنَّـا لِـلَّـهِ وَ إِنَّـا إِلَـیْـهِ رَاجِـعُـونَ

هنرمند گرانمایه؛ جناب آقای علیرضا قربانی

مصیبت فقدان همسر بزرگوارتان، ما را نیز اندوهگین ساخت.

این ضایعه را به جنابعالی و خانواده ارجمندتان تسلیت می گویم. از خداوند سبحان می خواهم که آن بانوی درگذشته را که پس از طی یک دوره  تحمل بیماری سخت به دیدار معبود شتافت، قرین رحمت بی کران خویش قرار داده و به جنابعالی و دیگر بازماندگان محترم، شکیبایی و تندرستی عنایت کند.»

محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی به همراه امیرحسین سمیعی مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمد اله یاری مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی با انتشار پیام های جداگانه درگذشت همسرعلیرضا قربانی خواننده موسیقی ایرانی را تسلیت گفتند.

پیام تسلیت رییس مجلس

در پیام محمدباقرقالیباف رییس مجلس شورای اسلامی آمده است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم / إنّا للّه و إنّا إلیه راجعون

هنرمند ارجمند، جناب‌ آقای علیرضا قربانی

درگذشت اندوهناک همسر محترمه‌تان سرکار خانم‌ منیرسادات غیاثی موجب تأسف و تأثر گردید.

ضمن عرض تسلیت و تعزیت این مصیبت به حضور جنابعالی، خانواده گرامی به‌ویژه فرزندان دلبندتان و سایر بستگان، برای آن فقیده سعیده، غفران و رحمت‌ الهی و برای بازماندگان، صبر و تسلای خاطر از درگاه خداوند متعال مسالت می‌کنم.

source

توسط irmusic4