به گزارش ایلنا، علیرضا جهانبخش که روزهای نسبتاً خوبی را در تیم فاینورد سپری می‌کند، با وجود اینکه این فصل در پاره‌ای از موارد جایگاه ثابتی در ترکیب این تیم هلندی نداشته، اما همواره نگرش مثبت خود را حفظ کرده است. جهانبخش 30 ساله که به تازگی از کمند مصدومیت رهایی پیدا کرده است، این فصل در 13 بازی برای فاینورد به میدان رفته و آمار یک گل زده و یک پاس گل را از خود برجای گذاشته است. او در کل در 96 بازی برای این تیم هلندی به میدان رفته و 17 گل زده و 15 پاس گل هم داشته است.

علیرضا جهانبخش در گفت‌وگو با مجله «هند این هند» که مجله رسمی باشگاه فاینورد است، درباره چرایی پیوستنش به این تیم هلندی پس از جدایی‌اش از برایتون در تابستان 2021 گفت: آرنه اشلوت (سرمربی فاینورد) یکی از دلایلی بود که می‌خواستم به فاینورد ملحق شوم. او را از زمان حضورم در  AZ آلکمار که کمک مربی بود، می‌شناختم. اکنون 16 سال است که به‌عنوان یک فوتبالیست حرفه‌ای فعالیت می‌کنم، اما هرگز مربی همانند آرنه ندیده‌ام. اشلوت نه تنها یک انسان فوق‌العاده است، بلکه دیدگاه منحصربه‌فردی در فوتبال دارد که می‌تواند به بازیکنانش منتقل کند. بازیکنان، هواداران و رسانه‌ها، همه اثرگذاری این مربی را بر باشگاه می‌بینند.

بال ایرانی فاینورد که همیشه خودمنتقد بوده است، در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: با توجه به فصل فوق‌العاده‌ای که در AZ آلکمار داشتم (کسب عنوان آقای گلی اردویژه هلند در فصل 18-2017) توقعات هواداران فاینورد از من البته بالا بود. من از عملکردم در فصل اول حضورم در فاینورد راضی نیستم، چون زیاد در برایتون بازی نکرده بودم و همین باعث شده بود تا اعتمادبه‌نفسم را از دست بدهم. برای رسیدن به سطح واقعی خودم، سخت تلاش کردم. مدتی طول کشید تا به آن سطح مدنظرم برسم و دوباره در زمین احساس آزادی کنم. فصل دوم حضورم در فاینورد خیلی بهتر شد و دقایق بیشتری برای بازی پیدا کردم و با گلزنی و پاس گل‌هایم بازیکن مهمی برای تیم بودم. وقتی به عقب برمی‌گردم به آن با احساس مثبت‌تری نگاه می‌کنم.

 انتهای پیام/

source

توسط