آیا ماسک موی بیتروی خوبه؟

بسیاری از افراد این سوال را داشتند که ماسک موی بیتروی خوبه؟ در پاسخ به این سوال ترجیح دادیم تا در طی یک مقاله برای شما تمامی موارد مثبت و نکات منفی این ماسک مو را برای شما جمع آوری کنیم.

ماسک موی بیتروی علاوه بر داشتن خاصیت صاف کنندگی مو های مجعد، دارای مقداری کراتین و مواد ضد التهابی می بادش که باعث می شود تا پوست سر اسیب نبیند و حتی مو های آسیب دیده را درمان می کند.

بسیاری از بانوان به دنبال راه حلی برای درمان مو های آسیب دیده خود هستند. قطعا اطلاع دارید که موهای آسیب دیده حالت مجعد و نیمه فر به خود می گیرند. از همین رو بانوانی که دارای مو های آسیب دیده هستند می توانند با استفاده از ماسک موی بیتروی موهای سوخته و آسیب دیده خود را درمان کرده و از بوجود آمدن موخوره جلوگیری کنند.

وجود مقداری کراتین و عصاره روغن آرگان  در این ماسک مو سبب میشود تا مو ها خاصیت الاستیسیته و ارتجاعی بودن خود را حفظ نموده و در صورتی که آسیب دیدند، به حالت اولیه باز می گردند.

ماسک موی بیتروی خوبه؟

این ماسک مو بدون سولفات بوده و اجازه آسیب رسیدن به مو ها را نمی دهد. وجود ویتامین ای و ویتامین ب در این  ماسک مو، می تواند تاثیرات شگفت آوری را برای موهای شما رقم بزند. در واقع ویتامین ها باعث میشوند تا مواد تقویتی و مورد نیاز مو فراهم شود و آلودگی وارد ساقه های مو نشود. امید است تا این قسمت زا مقاله پاسخ ماسک موی بیتروی خوبه؟ را فهمیده باشید.

ماسک موی بیتروی خوبه؟ مدل کراتین:

انواع مختلفی از ماسک توسط شرکت بیتروی ساخته شده است. در این قسمت به بررسی ماسک موی بیتروی مدل کراتین می پردازیم. قطعا سوال شما هم این است که ماسک موی بیتروی خوبه؟ ماسک موی بیتروی مدل کراتین حاوی مواد بسیار مغذی می باشد که باعث می شود تا مو های اسیب دیده به مرور زمان بهبود یابند و از حالت مجعد در بیایند.

ماسک موی کراتین بیتروی حاوی روغن آرگان و هسته انگور به همراه کراتین می باشد. همانطور که مطلع هستید مقدار زیادی از لطافت و نرمی مو به دلیل وجود کراتین در مو ها و بیوتین می باشد. از این رو زمانی که شما از این ماسک استفاده می کنید، شاهد تغییرات بسیاری خواهید بود.

کراتین سبب می شود تا ریشه مو ها رطوبت خود را حفظ نموده و از ریزش بیش از حد مو ها جلوگیری می کند.

ماسک موی بیتروی خوبه؟

نحوه استفاده از ماسک موی بیتروی:

این نوع از ماسک مو با آبکشی بوده و باید در زمان استحمام از آن استفاده شود. شما می توانید پس از شستن مو های خود با شامپو و مواد شوینده، مقدار مناسبی از ماسک را بر روی ساقه مو بمالید و اندکی صبر کنید . پس از مدتی موهای خود را بشویید.

 

 

 

ماسک موی بیتروی خوبه؟

مشاهده متن کامل

source

توسط