یوونتوس موفق شد با پیروزی 1-0 خانگی مقابل ناپولی، همچنان در کورس قهرمانی حرکت کند. آنها به صدر جدول رفتند و باید منتظر بازی اینتر در این هفته بمانند. 

دنیلو و رابیو، کاپیتان های اول و دوم یوونتوس می گویند آنها رویای اسکودتو دارند اما الگری تاکنون فقط از سهمیه لیگ قهرمانان صحبت کرده است. ماسیمیلیانو الگری پس از بازی در گفتگو با DAZN در این مورد گفت:

پیروزی امشب خیلی مهم بود زیرا فاصله ما با ناپولی به 12 امتیاز رسید و این یک نتیجه فوق العاده است. در مورد رویاپردازی ها و اسکودتو، ما باید قدم به قدم پیشرفت کنیم؛ مخصوصا وقتی اشتباهات زیادی مرتکب می شویم. نیمه اول خوب کار کردیم، توپ را به دو سمت زمین به خوبی منتقل کردیم و در لحظات سخت، تیم به دیواری از گرانیت تبدیل می شد. بله ناپولی مالکیت زیادی داشت اما هیچ موقعیت بزرگی نداشت و ما روحیه مناسبی داشتیم. من تیمی دارم که به سختی کار می کنند. کاری که باید انجام دهیم، کُند کردن بازی است. نباید همه سعی کنیم تک ضرب بازی کنیم. باید در بعضی لحظات از بازی بهتر توپ را کنترل کنیم. 

آیا در رختکن هم نظر شما در مورد اسکودتو مانند آن است که در مقابل رسانه ها می گویید؟

ما حتی می توانیم در رختکن بگوییم جاه طلب هستیم تا اسکودتو را ببریم اما برای آن باید نتیجه بگیرید. صحبت در مورد چیزی که ممکن است رخ دهد، بیهوده است. باید روی شرایط فعلی تمرکز کنیم. هر چه بیشتر به این شکل بازی کنیم، بیشتر به چنین نتایجی می رسیم، بیشتر با رده پنجم فاصله می گیریم و همراه با صدرنشین لیگ که در حال حاضر قوی ترین تیم لیگ است، حرکت می کنیم. بچه ها مشتاق پیشرفت هستند، بسیار فروتن هستند و می دانند نقاط ضعف شان چیست. بنابراین ما در حال کار هستیم. این واقعیت که ما به خاطر یک اشتباه دیگر تمرکز خودمان را از دست نمی دهیم، یک قدم بزرگ رو به جلو است. 

آیا پیروزی مقابل میلان و ناپولی و تساوی مقابل اینتر یعنی یوونتوس تیم فوق العاده ای است؟

طبیعتا بازی های رو در رو وزن خودشان را دارند اما بازی هایی مانند بازی بعدی با جنوا هم همین است. فوتبال همین است. شما گاهی لحظاتی پر از هیجان دارید، گاهی افسردگی وجود دارد، اما ما باید در تمام چیزها تعادل پیدا کنیم. پس از آن اشتباه روی آن ضدحمله که نزدیک بود گلی مشابه با گل اینتر بخوریم، تیم راه خودش را گم نکرد. این یک نمایش از پختگی بود. همچنین وقتی اوسیمن یک گل مردود زد، ما اضطراب نگرفتیم. باید در بعضی جاها پیشرفت کنیم اما از نظر ذهنیت، پیشرفت کرده ایم. 

ولاهوویچ به دلیل مصدومیت زمین را ترک کرد اما گزارش های ابتدایی می گویند مشکل او جدی نیست. الگری در مورد ولاهوویچ و گلزنی مجدد گاتی گفت:

ولاهوویچ امشب به حریفانش تسلط داشت. کیه زا خوب کار کرد اما هر دوی آنها درک کردند که باید برای تیم کار کنند، به سختی پرس کنند و ریتم را بالا نگه دارند. اجازه دهید این را پنهان نکنیم، یوونتوس برای 120 سال در DNA خودش این را دارد که با کار و تلاش سخت نتیجه بگیرد. 

source

توسط