به گزارش پرشین خودرو، محمدرضا آریان نژاد، در مورد انتخاب جیلی آزکارا به عنوان اولین محصول وارداتی فردا موتورز گفت: این مجموعه از سال های قبل همکاری مشترکی را با نشان های معتبر خودرویی مانند جیلی داشته و در دور قبلی واردات خودرو هم تیراژ قابل توجهی از محصولات سواری این خودروساز مطرح چین را به بازار ایران آورده است. آشنایی با محصولات جیلی سبب شد تا در دور جدید واردات خودرو به سراغ محصولات جیلی برویم. آزکارا هم به عنوان یک محصول پرچمدار شناخته می شود که در قالب یک محصول سواری قابلیت کراس اوور، هیبرید و دو دیفرانسیل و با استانداردهای روز دنیا را به مشتریان ارائه می دهد و در بازارهای هدف جیلی هم فروش قابل توجهی داشته است که به همین دلیل در گام نخست جیلی آزکارا جهت عرضه به صورت وارداتی انتخاب شد.

تصاویر جیلی آزکارا را اینجا ببینید

معاون بازاریابی گروه فردا در خصوص فروش جیلی آزکارا بیان کرد: فردا موتورز بر اساس ضوابط و قوانین جاری بر واردات، خودرو جیلی را عرضه می کند. در حال حاضر چند صد دستگاه جیلی آزکارا در گمرک های کشور تخلیه شده است و در این دوره از عرضه، خودروهای وارداتی طبق برنامه تعداد موجود در خاک کشور به مشتریان عرضه و ثبت نام خواهد شد. با توجه به قانون عرضه خودرو در دوره جدید واردات، فرداموتورز نیز خودروهای موجود را از طریق سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی عرضه خواهد کرد که از امروز ۱۳ آذر ۱۴۰۲ هم متقاضیان می توانند برای ثبت نام آزکارا اقدام کنند.

محمدرضا آریان نژاد
محمدرضا آریان نژاد

به گفته وی، امکان بازدید از این خودرو در نمایندگی های منتخب فردا موتورز فراهم شده است تا مشتریان با نگاه جامع تری محصول ما را انتخاب کنند.

آریان نژاد در مورد قیمت جیلی آزکارا گفت: مدارک و مستندات لازم به سازمان های تصمیم گیر برای قیمت گذاری جیلی آزکارا ارسال شده و بدیهی است که هرگونه تصمیم گیری و اعلام قیمت نهایی برای محصول وارداتی ما، توسط سازمان های ذیربط انجام خواهد شد.

وی افزود: در انتخاب محصول آزکارا تمام تلاش خود را کرده ایم که محصولی با کیفیت و با قیمت منطقی به دست مشتریان برسانیم.

معاون بازاریابی گروه صنعتی فردا در پایان خاطرنشان کرد: روند واردات خودرو توسط این شرکت ادامه دار خواهد بود و در صورت تداوم برنامه های دولت در این حوزه، سبد مناسبی از محصولات را در برنامه داریم. همچنین امروز یکی از کامل ترین شبکه های خدمات پس از فروش را در میان تولیدکنندگان و واردکنندگان خودرو در اختیار داریم که همین مسئله می تواند اطمینان مشتریان به محصول فعلی جیلی و محصولات آتی را بیشتر کند. در کنار آزکارا بزودی خودروهای دیگری را هم به سبد محصولات وارداتی خود اضافه خواهیم کرد.

خاطرنشان می شود که عرضه خودرو جیلی آزکارا از امروز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ تا ساعت ۲۳:۵۹ روز چهارشنبه ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ بر روی سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی با قیمت علی الحساب ۱۴ میلیارد ریال انجام می شود.

source

توسط