به گفته مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اگر مطالبات پریرا در موعد مقرر پرداخت نشود باعث ۱۰۰ هزار دلار جریمه دیرکرد می شود.

مصطفی لشگری در مورد وضعیت شکایت پرسپولیس از استقلال و لوکادیا و پریرا گفت: باشگاه پرسپولیس شکایت خود را انجام داد و منتظر رأی کمیته انضباطی است که از حوزه اختیارات باشگاه خارج است. پیگیری‌ها از سوی باشگاه انجام شده اما بقیه موارد را به کمیته انضباطی سپردیم و منتظر رأی این کمیته هستیم.

وی در مورد پایان مهلت شکایت از لوکادیا و تصمیم‌گیری باشگاه در رابطه با این پرونده خاطرنشان کرد: با پیگیری‌هایی که باشگاه انجام داد فکر می‌کنم لوکادیا درخواست جزئیات رأی از فیفا کرده و اگر قصد داشته باشد این پرونده را به دادگاه CAS ببرد، زمان بر خواهد بود. با این حال فکر می‌کنم در آن دادگاه هم دوباره پرسپولیس برنده خواهد بود و او تنها خواسته کمی زمان بخرد.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس همچنین در مورد جریمه ۱۰۰ هزار دلاری دیرکرد به اضافه ۱۴۳ هزار دلار در پرونده پریرا گفت: قرارداد پریرا دو ساله بود که یک سال آن را بخشید و قراردادش را فسخ کرد، این ۱۴۳ هزار دلار باقی‌مانده هم مربوط به قرارداد فصل اول اوست، طبق توافقی که با باشگاه داشت ما قرار بود این پول را از محل مطالبات پرسپولیس در فیفا به او پرداخت کنیم، با توجه به اینکه مشکلات انتقال پول هم وجود دارد، اما فیفا تا به الان هنوز این موضوع را قبول نکرده است.

وی تأکید کرد: یک سری اخبار مبنی بر اینکه پرسپولیس به این بازیکن اعلام کرده برای دریافت مطالباتش به فیفا شکایت کند به هیچ عنوان درست نیست و همه آن‌ها کذب است. ما در حال مذاکره با این بازیکن هستیم. اگر در زمان موعد مطالبات این بازیکن پرداخت نشود، ۱۰۰ هزار دلار هم جریمه دیرکرد اضافه خواهد شد. البته اگر فیفا قبول کند که پول را از مطالبات پرسپولیس پرداخت کند، این مشکل حل خواهد شد. در حال مذاکره هستیم که کمترین مبلغ را به این بازیکن بدهیم.

source

توسط