به تازگی تام هاردی تصویری از پشت صحنه فیلم Venom 3 منتشر کرده و به ستایش عوامل و بازیگران فیلم پرداخته است.

به تازگی فیلمبرداری فیلم «ونوم ۳» از سر گرفته شده و هفته پیش بود که تام هاردی تصویری از خودش در کنار کارگردان فیلم یعنی کلی مارسل منتشر کرده بود. حالا نیز تام هاردی تصویر دیگری از پشت صحنه فیلم منتشر کرده و به نظر می‌رسد که هیجان بسیار زیادی برای این نقش دارد.

در این تصویر تازه منتشر شده از پشت صحنه فیلم «ونوم ۳» که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید، تام هاردی در کنار کارگردان کلی مارسل و همچنین جیکوب توموری منتشر کرده است. تام هاردی در کپشن این تصویر نیز از هیجانش برای شروع دوباره تولید این اثر سینمایی و همچنین همکاری دوباره با این تیم گفته است.

او بیان کرده:

ما راه بسیار طولانی‌ای را پشت سر گذاشتیم، راهی که بسیار سرگرم‌کننده بوده است. در این مسیر وقتی مشغول کار هستیم، سختی‌های بسیار زیادی وجود دارند اما وقتی کاری که دوست دارید را انجام می‌دهید و می‌دانید که داستان خوبی در اختیار دارید و از همه جهات حمایت می‌شوید و تیم خوبی دارید، اصلا احساس سختی نمی‌کنید.

پیرامون ما را افراد بااستعداد و مشتاق فرا گرفته و وقتی در کنار شما افرادی حضور دارند که آن‎‌ها را دوست دارید و به آن‌ها اهمیت می‌دهید، اوضاع بسیار بهتر می‌شود. می‌خواهم به طور مختصر بگویم که به کارگردان فیلم، نویسنده و دوستم کلی مارسل بسیار افتخار می‌کنم. تماشای اینکه تو سکان کارگردانی این اثر را در دست داری واقعا من را بسیار مفتخر کرده است.

در حال حاضر جزئیات چندانی از داستان فیلم «ونوم ۳» در دست نیست و باید گفت که این اثر سینمایی برای اکران در تاریخ ۸ نوامبر سال ۲۰۲۴ میلادی (جمعه ۱۸ آبان ۱۴۰۳)‌ برنامه‌ریزی شده است.

source

توسط