پنجمین نمایشگاه خودرو تهران با مجری‌گری کانون ایران نوین به زودی آغاز می‌شود. در این نمایشگاه، خودروسازان جدیدترین دستاوردهای خود را به نمایش می‌گذارند.

پنجمین نمایشگاه خودرو تهران با عنوان «اتو اکسپو تهران» و با مجری‌گری «کانون ایران نوین» در نیمه بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود. این نمایشگاه که بهترین نمایشگاه خودرو در ایران است، مهمان نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب خواهد بود و در روز اول فقط اصحاب رسانه می‌توانند از آن بازدید کنند. هدف از برگزاری جدیدترین نمایشگاه خودرو کشور، آگاهی از جدیدترین دستاوردها و محصولات شرکت‌های خودروساز ایرانی است.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


پنجمین نمایشگاه خودرو تهران بهمن‌ماه آغاز می‌شود

پنجمین دوره نمایشگاه خودرو تهران قرار است در نیمه بهمن سال جاری با حضور خودروسازان و دیگر فعالین حوزه خودرو در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار شود. بنابر اخبار رسمی، این نمایشگاه در روز نخست فقط میزان اصحاب رسانه خواهد بود و بازدید از دستاوردهای جدید خودروسازن به صورت عمومی، از روز دوم آزاد خواهد شد.

این نمایشگاه در مساحتی بالغ بر 60 هزار متر مربع برگزار خواهد شد.

پنجمین نمایشگاه خودرو تهران بهمن‌ماه آغاز می‌شود
مریم شفیعی مدیرعامل «کانون ایران نوین» به‌عنوان مجری برگزاری جدید نمایشگاه خودروی تهران نیز در این باره گفت:

«پیش‌بینی ما این است که نمایشگاه امسال خودرو تهران، با توجه به تلاش‌های دولت در حوزه واردات خودرو، جذابیت دوچندان خواهد داشت و انتظار داریم با استقبال مضاعف فعالان این بخش مواجه شود.

وی ادامه داد: «به عنوان برگزارکننده نمایشگاه تلاش می‌کنیم چه در بحث برگزاری و چه در بخش رسانه‌ای، بهترین امکانات را در اختیار شرکت‌کنندگان و مخاطبان قرار دهیم.»

وی افزود:

«در همین راستا به پشتوانه تخصص‌های مختلف موجود در کانون ایران نوین و تجربه برگزاری بالغ بر ۲۰ عنوان نمایشگاهی در کنار بیش از ۳۳ سال فعالیت بازاریابی و تبلیغات، برنامه‌های متنوع و جذابی را با استفاده از تکنولوژی در ساختار برگزاری، الگوبرداری از نمایشگاه‌های مرتبط بین‌المللی و ایجاد تمایز در اجرای رویداد با استفاده از بازاریابی تجربه‌گرا، برای ارائه بهتر توانمندی‌های شرکت‌ها و محصولات آنها در نظر داریم و قصد داریم اوقات مفید و مفرحی را برای خانواده‌ها و علاقمندان به خودرو فراهم کنیم.»

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد برگزاری پنجمین نمایشگاه خودرو تهران چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

source

توسط