به گزارش خبرگزاری تسنیم، «محمد شهنواز» خواننده خوش صدایی بود که تا نیمه نهایی سومین فصل از برنامه «عصرجدید» توانست پیش برود و علیرغم حذف پیش از فینال، نگاه‌های بسیاری را به خود جلب کرد.

او با اجرای زنده در صحنه «عصر جدید» نوید تولد و زایش خواننده‌ای جدید را به عرصه موسیقی کشور داد و در تمام مراحل حضورش «کارن همایونفر»(داور عصر جدید) و بسیاری دیگر از اهالی فن، با اشاره به ساختار فنی و اجرای زنده این خواننده، از او حمایت کردند.

محمد شهنواز پس از حضور در «عصر جدید» آثاری را در صفحات شخصی خود منتشر کرد و در ادامه روند فعالیت‌های خود، حالا با اخذ مجوز رسمی فعالیت‌هایش، از اوایل هفته آینده آثار رسمی این خواننده منتشر خواهند شد.

محمد شهنواز در زمینه تدریس آواز ایرانی فعال است و در تلاش است با استفاده از این تجربه، روندی درست را در فعالیت‌های حرفه‌ای‌اش داشته باشد.

این خواننده همکاری‌هایی را با بهروز صفاریان، معین راهبر، مسعود جهانی و چند موزیسین شاخص معاصر داشته و آثارش از اوایل هفته آینده منتشر خواهند شد.

برنامه «عصر جدید» پیش از این نیز ویترین مناسبتی برای معرفی خواننده‌های جدید به فضای موسیقی کشور بود که «عرفان طهماسبی» و «پارسا خائف» از دیگر پدیده‌هایی بودند که از این برنامه به موسیقی ایران معرفی شدند.

انتهای پیام/

source

توسط