سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: جواب کسی که بلد نیست به بزرگترش احترام بگذارد و یاد نگرفته را نمی‌دهم و موضوع را تمام شده می دانم.

یحیی گل محمدی بعد از تساوی خانگی 2 بر 2 مقابل صنعت نفت آبادان در نشست خبری اظهار داشت: نتیجه بازی نتیجه ای نبود که انتظارش را داشتیم بازی را خوب شروع کردیم و روی ضد حمله حریف گل خوردیم.

*صنعت نفت در فاز هجومی بازیکنان باکیفیتی دارد

وی افزود: حریف در فاز هجومی بازیکنان با کیفیتی دارد. توانستند با سرعت دادن به بازی به گل برسند. نیمه دوم تسلط خوبی روی بازی داشتیم و توانستیم 2 گل بزنیم و تا ثانیه اخر برنده مسابقه بودیم که متاسفانه اسیر اتفاقات بازی شدیم. 3 – 4ب ار حریف بیشتر روی دروازه ما نیامد ولی 2 گل خوردیم وباید بازنگری روی سیتسم دفاعی و فاز دفاعی تیم داشته باشیم و در بحث گلزنی هم مشکل داریم. کیفیتی که باید را در خط حمله نداریم و این کار را سخت می کند و نمی توانیم در هر مسابقه 8 یا 6 موقعیت گل به دست بیاوریم و فقط 2 گل بزنیم اما این موجودی ماست و باید بیشتر تمرین کنیم تا این مساله را پوشش بدهیم.

*به نظرم روی گل دوم که خوردیم، توپ از خط دروازه عبور نکرد
گل محمدی در مورد قضاوت داور گفت: صحنه گلی که خوردیم وقتی نگاه کردیم به نظرم توپ از خط رد نشده بود اما بازی راحتی برای قضاوت نبود ولی در مجموع صفایی قضاوت خوبی داشتند اما کارشناسان بهتر می توانند در موردش نظر بدهند ولی آنچه دیدم اینکه توپ از خط عبور نکرده بود.

*جواب کسی که بلد نیست به بزرگترش احترام بگذارد را نمی دهم

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه بعد از صحبت های روز گذشته شما نکونام امروز صحبت کرد و شما دو همبازی قدیمی هستید، گفت: شروع کننده این قضیه متاسفانه ایشان بود و من جواب کسی که بلد نیست به بزرگترش احترام بگذارد و یاد نگرفته را نمی‌دهم و موضوع را تمام شده می دانم و امیدوارم حداقل فوتبالی ها و فوتبالیست ها بتوانند یاد بگیرند که احترام بگذارند این موضوع را باید خیلی به آن توجه کرد که در فوتبال ما کمتر به آن پرداخته شد.

*لوکادیا به پرسپولیس بازمی‌گردد؟

گل‌محمدی در مورد اینکه غیبت شهاب زاهدی بعد از گلزنی‌های اخیر در ترکیب پرسپولیس عجیب بود و اینکه گفته می‌شود شایعه شده لوکادیا به پرسپولیس برمی‌گردد، گفت: الان در مورد اینکه چه کسی به این تیم اضافه خواهد شد خیلی زود است و باعث بی‌تمرکزی برای سایر مهاجمان‌مان می‌شود. بهتر است در مورد نقل و انتقالات از هم‌اکنون صحبت نکنیم. در فصل نقل و انتقالات راجع‌به این مسئله بیشتر سؤال کنید.

وی در مورد اینکه شما متوجه لنگ زدن داور در میدان مسابقه شدید، اظهار داشت: خیر، من متوجه این مسئله نشدم.

*چیزی که امسال ما را اذیت می کند، مشکلات داخل تیم است

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه برخی مربیان که نمی‌توانند با تیم شما رقابت کنند جنگ‌های حاشیه‌ای راه می‌اندازند تا تمرکز تیم شما به هم بخورد و اینکه این جدل‌های لفظی به ضرر تیم شما است، گفت: همیشه این داستان‌ها بوده و فصل گذشته هم بود که توانستیم با شایستگی سه قهرمانی به دست بیاوریم. چیزی که امسال یک مقدار تیم را اذیت می‌کند مشکلات و مسائلی است که در داخل تیم وجود دارد. در هر صورت این مسائل همشیه بوده است و باید در خودمان بتوانیم مشکلات خودمان را حل کنیم. با همدلی بیشتر یک تیم فقط بازیکنان و مربیان نیستند اعضای دیگری هم دارد که فقط با ایجاد آرامش و فضای خوب برای کار کردن می‌توان موفقیت داشت. این فضا مهیا باشد هم آرامش و تمرکز بازیکنان بیشتر می‌شود و در بحث فنی هم تأثیرگذار خواهد بود.

گل‌محمدی در مورد اینکه شما دغدغه بازیکنان تیم را دارید و آیا در 24 ساعت گذشته اتفاقی رخ داد که از دغدغه‌شان کم شود، عنوان کرد: دیروز درصدی از آپشن‌های قرارداد بازیکنان پرداخت شد اما اینکه بخواهیم در اینجا بیشتر راجع مسائل مالی و قراردادها صحبت کنیم جای مناسبی نیست ولی در هر صورت دیروز این اتفاق افتاد.

وی در مورد اینکه پرسپولیس بعد از اینکه گل خورد به بازی برگشت به نظر شما این بازگشت روی صحنه پنالتی رخ داد یا اخراج بازیکن نفت، گفت: وقتی پنالتی و اخراج اتفاق افتاد توانستیم روی حریف فشار بیاوریم این اتفاقات به نفع ما رقم خورد. نیمه دوم نیمه خوبی بود بازی یک طرفه بود در مجموع بازیکنان ما خیلی خوب بازی کردند. توانستیم در ایجاد موقعیت موفق باشیم و می‌توانستیم کار را تمام کنیم و اصلاً نگذاریم کار به اینجاها بکشد اما یک مقدار بی‌توجه و بی‌تمرکز بودیم. صحنه آخر هم صحنه‌ای نبود که توپ باید گل می‌شد. داشتیم بازی در آخر را به خوبی اداره می‌کردیم رفتیم در وقت‌های اضافه که متأسفانه این اتفاق افتاد.

*بازی نساجی و سپاهان در آزادی، به چمن فشار وارد می‌کند

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه خبری آمد در مورد اینکه احتمال دارد بازی سپاهان هم در ورزشگاه آزادی با حریفان آسیایی برگزار شود آیا این چمن کشش آن را دارد، گفت: قطعاً ندارد. این چمن بعد از چند ماه تلاش به اینجا رسیده است. فکر می‌کنم اگر نساجی و سپاهان بخواهند در آزادی بازی کنند فشار زیادی به این چمن وارد خواهد شد و این کار را برای نگهداری چمن خیلی سخت می‌کند. باید فکر اساسی برای زمین درست و حسابی و اساسی و رایزنی اساسی در این خصوص انجام شود.

گل‌محمدی در پاسخ به سؤال خبرنگار مبنی بر اینکه زمان کم است و سپاهان مجبور است در آزادی بازی کند یا خارج از کشور، عنوان کرد: این رأی را اعلام کرده‌اند؟ پس خدا به داد چمن برسد.

*کسی بخواهد کم کاری کند، کار سخت می‌شود

وی در مورد اینکه شما در دو بازی اخیر نتیجه نگرفتید و پیش‌بینی‌تان چیست، گفت: لیگ مثل یک مارتن می‌ماند باید همچنان کار را ادامه بدهیم، با تمام سختی‌هایی که دارد باید بتوانیم تمرکز خوبی در بازی‌ها داشته باشیم. خیلی از مسائل و مشکلاتی که وجود دارد باعث بی‌تمرکزی در بازیکنان می‌شود. کاری که باید بکنیم این است که بیشتر تلاش کنیم. همه اعضای این مجموعه باید چنین کنند تا مثل پارسال موفق شویم اگر یک نفر بخواهد کم کاری کند کار سخت می‌شود. خودم به این تیم و آینده آن امیدوارم. شاید یکسری آدم‌های زیادی از بیرون بخواهند سنگ بیندازند جلوی تیم که واقعاً هست این موضوع. خودمان باید با همدلی و اتحاد بیشتر با حمایت خوب هواداران که امروز هم از آنها تشکر می‌کنیم بتوانیم مشکلات‌مان را برطرف کنیم و همچنان ادامه دهیم. کار راحت نیست. فقط می‌توانیم با همدلی این کار را ادامه دهیم.

source

توسط