به گزارش صنعت ماشین،

 شماره‌گذاری فیات 500 پارسیان موتور به عنوان نخستین خودرو اروپایی وارداتی آغاز شد.

فیات 500 پارسیان موتور نخستین خودروی اروپایی پلاک شد +تصاویربا آغاز شماره‌گذاری فیات 500 پارسیان موتور به عنوان نخستین خودرو اروپایی و درج مشخصات این خودرو در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی، انتظار می‌رود فروش فیات ۵۰۰ در آینده نزدیک آغاز شود.

فیات 500 پارسیان موتور نخستین خودروی اروپایی پلاک شد +تصاویرفیات 500 یک خودرو هاچ بک ایتالیایی است که در بازارهای اروپا و آمریکا طرفداران بسیار زیادی دارد. این خودرو در بازارهای مختلف با موتورهای متنوعی ارائه می‌شود اما برای بازار ایران مشخصات رسمی اعلام شده از سوی شرکت یک موتور ۱.۲ لیتری تنفس طبیعی است که به گیربکس اتوماتیک ۵ سرعته مجهز شده است و در تیپ موسوم به دولچه‌ویتا به عنوان بالاترین رده تجهیزات وارد بازار می‌شود.

فیات 500 پارسیان موتور نخستین خودروی اروپایی پلاک شد +تصاویراین خودرو ۳.۵۷ متری دیفرانسیل جلو در لیست امکانات رفاهی خود مواردی همچون، مانیتور لمسی با اتصال به ۶ بلندگو، سیستم تهویه خودکار و… را دارد و همچنین در لیست سیستم های ایمنی نیز مواردی همچون کروز کنترل، ۷ ایربگ شامل ایربگ زانو، سیستم الکترونیکی کنترل پایداری و ترمز های دیسکی به چشم می‌خورد.

source

توسط