بازی‌های اکشن و نقش آفرینی محبوبیت زیادی در بین گیمرها دارند. با ما همراه باشید تا بازی Shadow Fight 3 که یک اکشن RPG به تمام عیار است را به شما معرفی کنیم. جهت بررسی بازی Shadow Fight 3 باما همراه باشید.

بازی شادو فایت 3 یک عنوان جذاب و مهیج در سبک نقش آفرینی و اکشن است. هر کدام از این سبک‌ها به تنهایی عنوان‌های جذابی را ساپورت کرده‌اند و حالا شاهد آن هستیم که یک بازی با تلفیقی از این دو سبک مهیج به بازار بازی آمده است. بازی نبرد سایه 3 اندروید به وسیله استودیو خوش نام Nekki ساخته و به مرحله انتشار رسیده است. امروزه این بازی میزبان گیمرهای بسیاری از سراسر جهان بوده است که امتیاز بالای آن بازگو کننده تمام مزایای بازی است.

آموزش بازی shadow fight 3فهرست مطالب

بررسی بازی Shadow Fight 3

این استودیو عنوان‌های بسیار محبوب و پرطرفداری را در کارنامه خود ثبت کرده است. بازی‌هایی که توسط استودیو بازی سازی Nekki ساخته شده‌اند عبارتند از بازی Shadow Fight (2011)، بازی Vector (2012) برای اندروید و iOS، بازی Shadow Fight 2 (2014)، بازی Steam Battle (2014)، بازی Shadow Fight 2 Special Edition (2017) و در سال 2017 نوبت به بازی مهیج و جذاب Shadow Fight 3 رسیده است. این استودیو بازی‌های پرطرفداری را ساپورت کرده که هرکدام کم و بیش تعداد چشم‌گیری از بازیکنان را به خود اختصاص داده است. در ادامه با پلازا همراه باشید تا به گیم پلی و بررسی بازی Shadow Fight 3 بپردازیم.

گیم پلی بازی Shadow Fight 3

بازی موبایل 3 Shadow Fight یکی از عنوان‌های جذاب در سبک اکشن و نقش آفرینی به حساب می‌آید. همانطور که در بالاتر گفته شد این بازی دارای نسخه‌های قدیمی‌تری است و در حال حاضر بازی Shadow Fight نسخه سوم از مجموعه بازی نبرد سایه است. این بازی دارای گیم پلی با کیفیت بسیار بالا و هوشمند است به طوری که در این بازی بازیکنان شخصیت‌های مورد نظرشان را خواهند ساخت.

بازی نبرد سایه 3 از شخصیت پردازی خوبی استفاده کرده است و بازیکنان می‌توانند با استفاده از لباس‌ها و سایر جزئیاتی که سازندگان برای آن‌ها در بازی در نظر گرفته‌اند استفاده کرده و یک شخصیت باب میل و سلیقه‌شان بسازند. وقتی می‌گوییم گیم پلی بازی هوشمند است دقیقا منظورمان چیست؟ در بازی نبرد سایه ۳ اندروید، ابتدا باید یک شخصیت انتخاب کنید.

بازی نبرد سایه ۳ اندرویدپس از انتخاب کاراکتر مورد نظرتان، نوبت به طراحی و انتخاب ابزار، سلاح‌ها و زره‌های شما می‌رسد. در این قسمت شما باید یک اطلاع نسبی از نحوه نبردتان داشته باشید تا با توجه به آن، زره، پوشش و سلاحتان را انتخاب کنید. در بازی شادو فایت 3 اندروید نبردها به صورت هوشمند طراحی شده‌اند به طوری که هر کاراکتر یک نوع از نبرد را در زمین مبارزه پیاده خواهد کرد.

سلاح‌ها و زره‌هایی که برای خودتان انتخاب می‌کنید تاثیر مستقیمی بر روی نوع مبارزه‌تان خواهد گذاشت. گرافیک بازی گوشی 3 Shadow Fight، نسبت به یک بازی آن هم برای گوشی موبایل بسیار بالا بوده و هر بازیکنی پس از یک بار تجربه آن به این موضوع پی خواهد برد. جزئیات و المان‌های بازی بسیار با کیفیت طراحی شده‌اند.

همچنین بخوانید :

در هنگام نبرد، بازیکنان در محیط‌های متنوعی به مبارزه خواهند پرداخت. محیط‌هایی که تداعی کننده جهنم، بهشت و یا یخبندان هستند. این زمین‌ها که به آن‌ها Arena گفته می‌شود تنوع بسیار خوبی دارند و این تنوع را به بازیکنان نیز منتقل می‌کنند. بازی Shadow Fight 3 دارای یک سری شخصیت است که آن‌ها نسبت به سایر مبارزهای بازی دارای قدرت بالاتری هستند.

این شخصیت‌ها معمولا در پایان هر سطح رو به روی شما قرار خواهند گرفت. نوع این چنین بازی‌های مبارزه‌ای به این صورت است که از آسان به سمت سخت برای شما حریف می‌آورد. دلیل این کار آن است که بازیکنان با نحوه مبارزه و سختی و آسانی حریفان خود یک آشنایی نسبی به دست بیاورند. در بازی‌های مختلف به این حریفان قدرتمند گاها باس می‌گویند که در بازی شادو فایت 3 به آن‌ها سایه یا Shadow می‌گویند.

پس از دانلود بازی Shadow Fight 3 به این موضوع پی خواهید برد که جزئیات پوششی همچون لباس و سلاح و زره شخصیت‌ها از تنوع بالایی برخوردار است. اکشن‌ها و انیمیشن‌های بازی نبرد سایه ۳ اندروید بهترین و مهیج‌ترین انمیشن‌هایی هستند که تا به حال در یک بازی برای موبایل به نمایش گذاشته شده است. تا به حال هیچ بازی و سازنده‌ای در سبک رزمی و اکشن، مانند بازی Shadow Fight 3 اکشن‌هایی را در ساخته‌های خود نیاورده است. اکشن‌های این بازی بسیار متنوع هستند و دست بازیکنان را برای انجام حرکات مهیج و تخریب کننده باز گذاشته است.

بازی شادو فایت 3 اندرویدهنگامی که در حال اجرای یک حرکت بر روی حریفانتان هستید متوجه خواهید شد که این چیزهایی که در بازی قرار داده شده نسبت به یک بازی برای موبایل ممکن است زیادی باشد. اما نکته قابل توجه اینجا است که سازنده این بازی، یعنی استودیو Nekki قابلیت‌های خودش را در طراحی و ساخت یک بازی مهیج به تمام عیار به تصویر کشیده است.

حتما با موضوع بهینه سازی آشنایی دارید. هنگامی که یک سازنده قصد ساخت یک بازی با کیفیت بالا را دارد، قاعدتا باید حجم بازی نیز بالاتر برود و یا دیتاهای سنگین با حجم‌های بالا را در اختیار بازیکنان قرار دهد. یکی از نکات مثبت بازی شادو فایت 3 که به چشم کاربران پر رنگ آمده حجم کم بازی نسبت به کیفیت بالای آن است.

ساخت، تولید و عرضه چنین بازی با کیفیت بالایی آن هم با حجم کم فقط از عهده یک سازنده خوش نام و کار بلد مانند Nekki بر می‌آید. این استودیو عنوانی همچون بازی نبرد سایه ۳ اندروید را تولید کرده که سایر بازی‌های مبارزه‌ای را نمی‌توان حتی با این بازی مقایسه کرد.

در بررسی بازی Shadow Fight 3 به این موضوع باید دقت داشته باشید که جذابیت های بالایی در بازی وجود داشته است که این مورد میتواند شما را در برابر خشونت های بسیاری قرار دهد زیرا باید از سد دشمنان بسیاری عبور کنید که این موضوع مستلزم نادیده گرفتن رحم بوده است. وجود مهارت های متنوع میتواند به شما در این زمینه کمک شایانی نماید. در ادامه بررسی بازی Shadow Fight 3 باما همراه باشید.

همچنین بخوانید :

در ابتدای مطلب گفتیم که بازی دارای حالت مبارزه‌ای هوشمند است. هنگامی که زره‌هایتان را انتخاب کردید، خواهید دید که در میدان نبرد چگونه تاثیری بر روی بازیتان دارد. انواع زرهی که در بازی قرار داده شده هرکدام به تنهایی می‌تواند قدرت ضربت و همچنین قدرت دفاع و یا تحمل ضربه شخصیتتان را بالا ببرد. با توجه به این موضوع و حساسیت بالا در انتخاب زره، بازیکنان باید دقت بالا و همچنین ذکاوت خوبی را در انتخاب آن از خود به خرج دهند.

هرچه زره بهتری برای خودتان بتوانید انتخاب کنید، از آن طرف ضربه کمتری به جان و سلامت شخصیتتان وارد خواهد شد. در کنار تمامی این موارد که تحت عنوان آموزش بازی Shadow Fight 3 تقدیم شما شد باید یک نکته دیگر را نیز اضافه کنیم. بازی شادو فایت 3 یک حالت یا بهتر است بگوییم یک گزینه دارد که با استفاده از آن می‌توانید با راحتی بیشتر پوششتان را انتخاب کنید.

بررسی بازی shadow fight 3این بازی دارای کارت‌های ویژه و مخصوصی برای انتخاب و ارتقا زره است. ممکن است برایتان سوال باشد که وظیفه این کارت‌ها دقیقا چیست. این کارت‌ها یک سری ویژگی‌ها و قابلیت‌ها را به شخصیتتان القا می‌کند. برای مثال یکی از کارت‌ها به بازیکنان لباس، زره و سلاح و کلاه مخصوصی می‌دهد. این کارت یک کارت متوسط است؛ پس در نتیجه قدرت زره و ضربه‌هایتان متوسط خواهد بود.

کارت بعد یک کارت خوب و قوی است که با انتخاب آن به صورت خودکار به شما تمامی چیزهایی که برای نبرد نیاز دارید داده خواهد شد. لباس، کلاه جنگی، سلاح و زره از جمله آیتم‌هایی هستند که در اختیارتان قرار می‌دهد. این کارت‌ها که پس از دانلود Shadow Fight 3 به آن‌ها دسترسی پیدا می‌کنید، یکنواخت نبوده و متنوع هستند.

همچنین بخوانید :

تنوع آن‌ها به این صورت است که هیچ بازیکنی را نخواهید دید که به صورت یکنواخت باشد. اگر هم چنین موردی باشد بسیار کم است. تنوع کارت‌های بازی بی‌نهایت نیستند، ولی از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند که همین امر باعث می‌شود تا کمتر کسی یک لباس مشابه را بر تن داشته باشد. نکته دیگری که در رابطه با بازی نبرد سایه ۳ اندروید باید بگوییم نوع لباس‌های موجود در این بازی است.

بازی به این دلیل که بیشتر بر پایه شمشیر و سلاح‌های سرد است، باید یک جو متناسب با همان داشته باشد که خوشبختانه سازنده این بازی به این‌ مسئله نیز توجه به‌خصوصی کرده است. لباس‌ها و تمامی آیتم‌هایی که در بازی قرار داده شده‌اند به بازیکنان این حس را منتقل می‌کنند که بازی یک بازی شمشیری و با لباس‌هایی متناسب با دوران‌هایی است که از شمشیر و زره و کلاهخود برای مبارزات استفاده می‌کردند. نوع پوشش برخی از کاراکترهای بازی مانند جنگجوهای چینی، کره‌ای و ژاپنی است.

بازی گوشی 3 Shadow Fightدلیل این طراحی آن است که در برخی از نقاط این کشورهای نام‌برده هنوز این استایل و نوع پوشش رزمی را برای مبارزات نمادین به کار گرفته و از آن استفاده می‌کنند. کارت‌های بازی یک خصوصیت خوب دیگر نیز دارند که بر زیبایی بازی اضافه می‌کند. این کارت‌ها به دو دسته تقسیم می‌شوند. یک دسته برای ابزار و سلاح و زره سبک هستند و دسته دیگر برای ابزار و زره سنگین. برخی از بازیکنان دوست دارند سرعت بیشتری داشته باشند و برخی دیگر می‌خواهند ضربه سنگین و پر آسیب را به حریف وارد کنند.

همچنین بخوانید :

زره‌هایی که سنگین هستند سرعت عمل را از شما می‌گیرند و در ازای آن به شما قدرت زیادی می‌دهند تا ضربه با آسیب بالایی به حریفتان وارد کنید. زره‌های سبک سرعت عملتان را بالا می‌برند و به صورت سرعتی می‌توانید در حرکت باشید. در ازای این سرعت عمل، قدرت ضربات را از شما خواهد گرفت. شما سرعت بیشتری برای جا به جایی و مانور دارید، ولی ضربات شما ضربات سبکی هستند که به آرامی از جان حریف کم می‌کنند.

این دو مورد به صورت مکمل در بازی قرار داده شده‌اند تا کسانی که هر یک از این دو حالت را انتخاب کردند، با شکست صد در صدی رو به رو نشوند. یکی از خصوصیات منفی که در بازی 3 Shadow Fight به چشم می‌آید، اختلافات و ناهماهنگی‌هایی است که در بین دو کارت سبک و سنگین وجود دارد. بعضی از سلاح‌هایی که در کارت سبک وجود دارند دارای ضربه بالایی هستند تا جایی که قدرت ایجاد ضربه برخی از آن‌ها به قدرت ضربه سلاح‌های کارت سنگین نزدیک می‌شود. اگر این مورد را نادیده بگیریم یک بازی کامل را در پیش رویمان داریم.

بازی نبرد سایه ۳ اندرویدهرچند که در بازی شادو فایت 3 با وجود آن همه تنوع در ابزار و سلاح، می‌توان گفت که این یک مورد تاثیر چشم‌گیری در روند بازی نخواهد داشت و بازیکنان با خیال راحت می‌توانند به بازی بپردازند. هر یک از حرکات اکشن و انیمیشن‎‌های بازی نبرد سایه ۳ اندروید با دقت طراحی شده و سازندگان برای هرکدام از این حرکات یک انیمیشن جذاب را در نظر گرفته‌اند. این امر باعث محبوبیت بالای این بازی در بین بازیکنان و کاربرانی شده است که به بازی با گوشی موبایل علاقه دارند.

کمتر کسی در دنیای گیم وجود دارد که با مجموعه بازی Shadow Fight آشنایی نداشته باشد یا برای یک بار هم که شده آن را تجربه نکرده باشد. در هر نسخه جدیدی که از این مجموعه به انتشار می‌رسد شاهد تنوع و ارتقا زیرساخت‌های بازی هستیم، به همین دلیل طرفداران آن همیشه از نسخه‌های جدید این بازی استقبال چشم‌گیری می‌کنند و هر ساله به تعداد کاربران این بازی اضافه می‌شود.

مقایسه بازی Shadow Fight 3 با نسخه های قبل

بازی نبرد سایه ۳ اندروید همانطور که از عنوانش مشخص است، سومین نسخه از مجموعه بازی مبارزه‌ای Shadow Fight است. نسخه سوم این سری تفاوت‌های چشم‌گیری با نسخه‌های اولیه بازی شادو فایت دارد. عمده‌ترین و پررنگ‌ترین خصوصیت و ویژگی که بازی Shadow Fight 3 را از سایر نسخه‌های پیشینش متمایز ساخته، حالت گرافیکی و جلوه‌های بصری بازی است. نسخه‌های قبل این بازی عبارتند از Shadow Fight (2011)، بازی Shadow Fight 2 و Shadow Fight 2 Special Edition.

دانلود Shadow Fight 3در تمامی این نسخه‌هایی که نام برده شده، کاراکترها و فضای بازی مانند سایه است. به این صورت که چهره، حتی لباس‌ها و تمامی جزئیات شخصیت‌های بازی به صورت سایه، مشکی هستند. این مورد تا نسخه دوم این مجموعه ادامه پیدا کرد تا این که استودیو Nekki تصمیم گرفت تغییر و تحولی در گرافیک، ظاهر و سایر جزئیات بازی ایجاد کند. بازی نبرد سایه 3 اندروید حاصل تمامی تغییر و تحول‌هایی است که استودیو Nekki قصد اجرای آن‌ها را داشته است.

در نسخه سوم که همان بازی Shadow Fight 3 است، شما صورت، حرکات، زره و سلاح و لباس‌های شخصیت‌های بازی را می‌توانید ببینید و بهتر از آن می‌توانید هر کدام از آن‌ها را طبق سلیقه‌تان انتخاب کنید. این تغییرات برای چنین بازی که یک بازی پرطرفدار است یک دستاورد بزرگ به حساب می‌آید.

این تغییرات، بازیکنان و طرفداران مجموعه بازی شادو فایت را شگفت‌زده کرده و آن‌ها را به وجد آورده است. تفاوت دیگری که به چشم می‌آید این است که اکشن‌ها و انیمیشن‌های بازی بسیار تفاوت پیدا کرده‌اند و دیدن هر کدام از این حرکات رزمی و اکشن به بازیکنان لذت بسیار زیادی را منتقل خواهند کرد. بازی نبرد سایه 3 اندروید دارای تفاوت‌های زیادی نسبت به سایر نسخه‌ها است و ما قصد داشتیم تا مهم‌ترین و چشم‌گیرترین تفاوت‌ها و تغییرات ایجاد شده در این بازی را به شما عزیزان بگوییم.

سخن پایانی

مجموعه بازی Shadow Fight یا نبرد سایه، یکی از بازی‌هایی است که در بین کاربران و علاقه‌مندان به بازی‌های موبایل محبوبیت زیادی را در چند سال اخیر و از زمان انتشار اولین نسخه این مجموعه به دست آورده است. رفته رفته استودیو Nekki با دیدن استقبال بالایی که بازیکنان از این بازی کردند، تصمیم بر تکمیل‌تر و باکیفیت‌تر کردن این بازی در مجموعه‌های آینده بازی‌هایش گرفت.

در نسخه دوم این بازی که تحت عنوان Shadow Fight 2 آن را می‌شناسند، یکسری مشکلات اعم از پایین بودن گرافیک و کمبود برخی حرکات که در نسخه اولیه شادو فایت دیده می‌شد را بر طرف کرد. سپس سازندگان تصمیم گرفتند تا در نسخه دوم این بازی تغییرات اساسی را اعمال کنند. پس از انجام دادن این تغییرات بازی Shadow Fight 3 به بازار عرضه شد که با استقبال بسیار بالایی رو به رو شد. امیدواریم که این مطلب برای شما کارآمد و مفید واقع شده باشد. از این که ما را تا پایان این مطلب همراهی کردید بسیار سپاسگزاریم.

منتخب کاربران

source

توسط