یکی از مسائل مهمی که در فیلم مورد انتظار Napoleon به تصویر کشیده خواهد شد، زندگی ملکه ژوزفین با هنرنمایی ونسا کربی می‌باشد.

پس از سال‌ها انتظار باورکردنی نیست که تنها کمتر از ۱ ماه تا اکران فیلم حماسی و بیوگرافی Napoleon (ناپلئون) زمانی باقی مانده تا پس از گذشت ۲ دهه شاهد همکاری مجدد ریدلی اسکات و واکین فینیکس در اثری به شدت مورد انتظار از سوی کمپانی اپل باشیم. فیلمی که فراز و نشیب‌های زندگی یکی از رهبران بزرگ تاریخ بشر را به تصویر خواهد کشید.

همانطور که از نام فیلم مشخص است، با زندگی رهبر بزرگ کشور فرانسه یعنی ناپلئون بناپارت همراه خواهیم شد. کسی که پس از انقلاب فرانسه راه را برای به قدرت رسیدن هموار دید و در نهایت به امپراتوری تبدیل شد که لشکرکشی‌هایش حتی تا قاره آفریقا نیز ادامه پیدا کرد. با این حال ناپلئون در طول این مسیر کسی را کنار خود داشت که تاثیر قابل توجهی بر شخصیت و آرمان‌هایش گذاشت؛ زنی به نام ژوزفین بوهارنه که در نهایت به عنوان ملکه در کنار پادشاه حضور پیدا کرد.

ونسا کربی که طی سال‌های اخیر با نقش آفرینی‌های منحصر به فرد، به مرکز توجه سینماگران تبدیل شده، ایفای نقش ژوزفین بوهارنه را در کنار واکین فینیکس بر عهده گرفته است. حال ویدیو جدیدی از فیلم ناپلئون منتشر شده که این بازیگر زیبای ۳۵ ساله از چالش‌های خود برای ایفای نقش ملکه فرانسه صحبت کرده است.

در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده نمایید.

در تاریخ ۲۲ نوامبر (۱ آذر) می‌تواند شاهد حماسه Napoleon بر پرده سینما پیش از پخش آن در سرویس استریم اپل تی‌‎وی پلاس باشید.

منبع: کولایدر

source

توسط