بازیکن مصدوم تیم پرسپولیس، دیدار با صنعت نفت را حاوی درسی بزرگ برای سرخپوشان دانست.

وحید امیری پس از تساوی 2-2 تیم‌های فوتبال پرسپولیس و صنعت نفت آبادان اظهار داشت: فوتبال روی بد خودش را به ما نشان داد. می‌توانستیم کار راحتی در نیمه دوم داشته باشیم، اما متأسفانه فکر کردیم بازی تمام شده است. درس بزرگی گرفتیم و متوجه شدیم که خودمان را از قبل برنده ندانیم.

وی که به‌خاطر مصدومیت در لیست پرسپولیس قرار نداشت، در مورد اینکه پس از پایان مسابقه به رختکن سرخپوشان رفت، خاطر نشان کرد: ما وظیفه داریم (به رختکن) برویم. مصدومیت من برطرف شده است و بعد از این بازی در کنار تیم خواهم بود.

ملی‌پوش تیم پرسپولیس در این باره که حضور شهاب زاهدی در ترکیب اصلی ممکن بود سبب پیروزی شاگردان گل‌محمدی شود، گفت: فرقی نمی‌کند. پرسپولیس برخی جاها در نیمه اول می‌توانست گل دوم را هم دریافت کند، اما شرایط ما در نیمه دوم به مراتب بهتر شد و فرصت‌های زیادی داشتیم که نتوانستیم از آن استفاده کنیم.

امیری در پاسخ به این پرسش که آیا کسب یک امتیاز از این مسابقه اتفاق خوبی برای پرسپولیس به شمار می‌رفت یا خیر، تصریح کرد: برای ما؟ خیر. ما در خانه خودمان یا خانه حریف برای سه امتیاز بازی می‌کنیم و از ما انتظاری جز این نمی‌رود.

source

توسط