ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت فرارسیدن ۱۳ آبان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: امروز غزه شاهد هولوکاست واقعی است و عامل اصلی قتل عام مردم مظلوم این سرزمین، آمریکای جنایتکار است.

متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فرا رسیدن یوم الله ۱۳ آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست جوانان انقلابی و با بصیرت ایران اسلامی در سال ۱۳۵۸، نقطه عطفی در تاریخ درخشان انقلاب اسلامی است که نقش مهمی در کوتاه کردن دست استکبار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته است.

 با گذشت بیش از چهار دهه از حماسه به یادماندنی تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، به دست دانشجویان بصیر و انقلابی، همچنان شور استکبارستیزی که نشات گرفته از آرمان‌های انقلاب و امام راحل (ره) است در جوانان غیور و ولایی میهن اسلامی موج می‌زند و مرگ بر آمریکا به عنوان خط مشی در آمده است.

خباثت و دشمنی آمریکا با ملت ایران دیرینه است و جنایت‌های زیادی علیه جمهوری اسلامی ایران، از جمله حمله نظامی مستقیم، تحریک و حمایت از رژیم بعثی و گروه‌های مخالف سیاسی، سازماندهی گروهک‌های تروریستی، تحریم‌های ظالمانه، راه اندازی جنگ نرم و… مرتکب شده است که ملت ما هرگز این صدمات را فراموش نمی‌کند.

گذشت قریب به ۴۵ سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی، پیام این انقلاب استکبارستیز را به گوش ملت‌های مستضعف و مسلمان جهان و منطقه رسانده و کشور عزیز ایران را با طی مسیر بالندگی، به قدرت تعیین کننده در منطقه غرب آسیا مبدل ساخته است.

امروز آثار مجاهدت دانشجویان انقلابی و پیرو خط امام (ره) در نفی استکبار و استعمار را در اعتلا و عزت ایران و ایرانیان در بسیاری از نقاط جهان شاهدیم. دستیابی به توان نظامی بازدارنده، پیشرفت‌های شگرف در علوم و فناوری‌های نوین و برخورداری کشور از موقعیت بی نظیر در طول دوران‌های اخیر، ثمره رشادت و اقدام شجاعانه و انقلابی نوجوانان و جوانان غیور و بصیر میهن اسلامی در ۱۳ آبان سال‌های ۵۷ و ۵۸ است. 

جوانان انقلاب اسلامی در راستای تحقق شعار «نظم نو جهانی با نسل آرمانی» امروز می‌توانند در نقش آفرینی جمهوری اسلامی ایران در نظم نوین براساس بیانیه گام دوم انقلاب موثر باشند و این نسل آرمانی با حضور و اقدام خود به عنوان مهمترین عامل در تکمیل طرح نظم سازی، جامعه سازی و تمدن سازی نقش آفرینی کنند.

در برهه کنونی بار دیگر نقاب از چهره ضد انسانی استکبار جهانی برگرفته شده است. آمریکای جنایتکار با حمایت و پشتیبانی از رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی، هویت پلید خود را در برابر جهانیان آشکارتر ساخته است.

امروز غزه شاهد هولوکاست واقعی است و عامل اصلی قتل عام مردم مظلوم این سرزمین، آمریکای جنایتکار است که از رژیم صهیونیستی حمایت‌های سیاسی و پشتیبانی گسترده تسلیحاتی به عمل می‌آورد.

ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن گرامی داشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و ارج نهادن به اقدام انقلابی دانشجویان پیرو خط امام (ره) در ۱۳ آبان ۵۸، قاطعانه جنایات ضدبشری رژیم منحوس صهیونیستی و نسل کشی این رژیم در غزه را که با حمایت مستقیم و آشکار استکبار جهانی صورت می‌پذیرد، محکوم نموده و به ملت شریف ایران بشارت اتحاد، انسجام و یکصدایی آزادگان جهان و حکومت‌ها در محکومیت جنایات آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی و پیروزی جبهه حق علیه باطل و ظهور عدالت گستر جهان حضرت مهدی موعود (عج) را می‌دهد.

source

توسط