برای آن دسته از افرادی که به دنبال یک موتورسیکلت مناسب برای مسافرت هستند، هوندا گلدوینگ کماکان یکی از گزینه‌هایی است که هم از نظر راحتی سواری، و هم از نظر پارامترهایی نظیر توان عملکردی و کارآیی، یکی از محبوب‌ترین گزینه‌ها به حساب می‌آید.

این موتورسیکلت تورینگ هوندا در مدل ۲۰۲۴ نیز همچون گذشته، با موتور ۶ سیلندر ۱.۸ لیتری که هم به گیربکس اتوماتیک دو کلاچ قابل اتصال و هم به گیربکس ۶ سرعته دستی، عرضه می‌شود. و برچسب قیمت ۲۴.۷۰۰ دلاری دارد که در مجهزترین تیپ، یعنی Tour Airbag DCT، به ۳۳ هزار دلار می‌رسد.

موتورسیکلت سفری هوندا گلدوینگ ۲۰۲۴

مجهزترین مدل، در کنار مولتی‌مدیا ۷ اینچ رنگی TFT قرار گرفته در بین گیج‌های آنالوگ دورشمار و کیلومترشمار که دارای رابط کاربری اندروید و iOS و قابلیت اتصال تلفن همراه از طریق بلوتوث است، از نویگیشن، پایش فشار باد تایرها، سیستم ارتباط با خانه HomeLink، سیستم صوتی با اسپیکرهای ۵۵ وات، جعبه بار عقب و جعبه‌های تَرک موتور با مجموع فضای ۱۲۱ لیتر، شیشه بادگیر برقی قابل‌تنظیم، گرمکن زین و اهرم های فرمان، کلید هوشمند، همیار آغاز حرکت در سربالایی، دنده عقب اختصاصی، سیستم توزیع گشتاور هوشمند و چراغ های LED جلو و عقب بهره می‌برد.

موتورسیکلت سفری هوندا گلدوینگ ۲۰۲۴

در کنار اینها باید به بهره‌مندی گلدوینگ از ABS، سیستم تنظیم حالت سواری بین گزینه‌های سفری، اسپرت، بارانی و کم‌مصرف، تعلیق جفت‌جناغی جلو و کروزکنترل اشاره کنیم. در ضمن، یک حالت حرکت آرام به جلو و عقب در مدل های مجهز به گیربکس ۷ سرعته اتومات دو کلاچ وجود دارد که به حالت راه رفتن مشهور است و مخصوصا هنگام پارک کردن گلدوینگ، بسیار به کمک موتورسوار می‌آید.

انتهای پیام

source

توسط