دروازه‌بان کروات سابق پرسپولیس می‌گوید بر سر پرداخت مطالباتش حاضر به مذاکره با مدیران این باشگاه نیست.

باشگاه پرسپولیس بر اساس حکم فیفا محکوم شده است که علاوه بر بدهی ۲۰۰ هزار یورویی، ۲۰۰ هزار یورو دیگر بابت دیرکرد پرداخت قسط به بوژیدار رادوشوویچ بپردازد. نکته جالب در این میان این است که فقط بخشی از قسط ۲۰۰ هزار یورویی رادوشویچ با تاخیر چند روزه به حساب این دروازه‌بان واریز شد و همین موضوع هم برگ برنده را به او داد تا بتواند پرسپولیس را محکوم به پرداخت جریمه ۲۰۰ هزار یورویی کند.

بوژیدار رادوشوویچ در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اینکه آیا بر سر پرداخت مطالباتش با مدیران باشگاه پرسپولیس مذاکره کرده است یا خیر؟ گفت: من با آنها هیچ مذاکره‌ای نمی‌کنم چون در تمام این مدت سعی کردند اعتبار من را مقابل هواداران خراب کنند. رئیس باشگاه درباره من همیشه بد صحبت کرده است. او مرا در تلویزیون «مسی» خطاب کرد اما حالا انتظار دارند که آنها را درک کنم؟ به هیچ وجه درک نمی‌کنم. رفتار من کاملا درست بود.

فکر می‌کنند فیفا احمق است

وی افزود: من توافق کردم که باشگاه طی یک زمان یک ساله طلب من را به صورت اقساطی بپردازد، درحالی که باید به صورت یک جا پراخت می‌کردند. با این حال آنها به من دروغ گفتنند و چند رسید جعلی را به من دادند. آنها واقعا فکر می‌کنند فیفا احمق است؟ آیا فیفا شرایط ایران را نمی‌داند؟ این موضوع به تحریم مربوط نیست و بحث من هم تاخیر پرداخت ۳ الی ۴ روز نیست. بحث درباره دروغ و پرداخت نکردن طلبم است. الان وقت آن است که ماسک‌ها برداشته شود.

source

توسط