کلیف بزینسکی (Cliff Bleszinski)، خالق سری Gears of War، معتقد است که این سری به مانند God of War نیاز به یک ریبوت اساسی دارد.

طی مصاحبه‌ای با وب سایت ComicBook، در رابطه با کامیکی که او در حال طراحی آن است، مکالمات او به سمت سری Gears Of War کشیده شد و او گفت که اگر مایکروسافت حاضر باشد، او می‌تواند درباره یک ریبوت کلی از این سری مانند God of War 2018 به آن‌ها مشورت دهد.

او در ادامه اینگونه گفت:

من همیشه گفته‌ام، فیل اسپنسر شماره‌ی من را دارد، من خوشحال می‌شوم تا به آن‌ها درباره‌ی Gears مشورت بدهم چرا که این بازی همیشه در قلب من جای خواهد داشت.

او همچنین در ادامه کمی احساسی شد و درباره‌ی این سری گفت:

من خیلی احساساتی می‌شوم وقتی می‌بینم در کامنت‌های یوتیوب مرتبط با کات‌سین‌های این سری، تعداد بسیاری تحت تاثیر بازی ما قرار گرفته‌اند و احساساتشان توسط Gears تحریک شده است، این برای من خیلی اهمیت و ارزش دارد. حتی گاهی اشخاصی را می‌بینم که تتو‌هایی با مضامین مرتبط با Gears of war انجام داده‌اند که این مرا بسیار خوشحال می‌کند.

او همچنین نظر خود را درباره صنعت گیمینگ در حال حاضر نیز گفت:

زمانی که Gears of war 3 عرضه شد در دوره‌ی طلایی صنعت گیم قرار داشتیم و الان بیشتر سازنده‌ها بازی‌ها را به شکل سرویس می‌بینند. فیل اسپنسر سعی دارد تا ایکس باکس را تبدیل به نتفلیکس بازی‌ها کند و من متوجه هستم و به او بابت انجام این کار احترام می‌گذارم؛ ولی من این روز‌ها دیگر بازی‌ها را تجربه نمی‌کنم و بیشتر وقتم صرف کتاب خواندن می‌شود.

در رابطه با خود بازی Gears of War نیز اخبار خاصی در دست نیست و تنها خبر منتشر شده از آن، مرتبط با نتفلیکس است که سعی دارند تا یک لایو-اکشن از این سری تهیه کند.

نظر شما درباره‌ی حرف‌های کلیف بلزینسکی چیست؟ آیا صنعت گیم راه خود را گم کرده است؟

source

توسط