توماس پوها (Thomas Puha)، رئیس بخش ارتباطات رمدی، از طریق حساب کاربری پلتفرم X خود نوشت اپیک‌گیمز (Epic Games)، همیشه پشتیبان آن‌ها در ساخت Alan Wake 2 بوده است.

Alan Wake 2 به لیست بازی‌های فوق العاده‌ای که امسال شاهد عرضه‌ی آن‌ها بوده‌ایم اضافه شده است. عنوان مورد انتظار استودیوی رمدی (Remedy Entertainment)، موفق شد تا با سبک وحشت بقاء، تعداد کثیری از پلیرها و منتقدان را به خود جذب کند. به تازگی نیز توماس پوها در رابطه با ناشر این بازی یعنی اپیک‌گیمز گفته است که آن‌ها همیشه در حال پشتیبانی از این استودیو بوده‌اند.

رئیس بخش ارتباطات رمدی، توماس پوها، در توییتر یا پلتفرم ارتباطی ایکس گفت که اپیک‌گیمز همیشه هوادار آن‌ها در ساخت بازی بوده‌ و به آن‌ها آزادی داده‌ تا Alan Wake را با معیار‌های استودیوی رمدی بسازند و تصویری که از این عنوان در ذهنشان بوده را، خلق کنند.

او در ادامه گفت:

آن‌ها اجازه دادند تا ما بازی‌ای که می‌خواستیم را بسازیم، آن‌ها چیزی به جز پشتیبان برای ما نبودند. تیم تهیه‌کنندگی بازی Alan Wake 2 فوق العاده عمل کرد. آن‌ها واقعا اهمیت می‌دهند و تا حالا ندیده بودم ناشر و تهیه کنندگان، با این حجم از علاقه به تجربه‌ی بازی ما بپردازند.

Alan Wake 2 هم اکنون برای PC ،PS5 و Xbox Series X/S در دسترس است. از طریق این لینک می‌توانید نقد‌ها و نمرات منتشر شده از بازی را تماشا کنید.

source

توسط