به گزارش صدای بورس، مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت‌ سیمان سفید شرق برای سال منتهی به ۱۴۰۲/۳/۳۱ با حضور سهامداران و هیات مدیره برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در مجمع امروز «سفید» علیرضا نصیری، مدیرعامل شرکت سیمان سفید شرق، سیاست‌ها و برنامه‌های بخش فروش را بدین شرح بیان کرد: عرضه سیمان از طریق بورس کالا، توسعه بازارهای صادراتی و تنوع بخشی بازارهای هدف، بازاریابی و فروش کلینکر، انجام تحقیقات بین‌المللی به منظور بالا بردن اطلاعات روز از صنعت سیمان در سایر کشورها و استفاده از تجربیات و دانش، افزایش دانش و مهارت پرسنل فروش.

وی به فرصت‌ها و تهدیدهای پیش‌روی شرکت نیز به این شرح اشاره کرد: بازار بزرگ مصرف داخلی، برنامه‌ریزی دولت برای ایجاد رونق در بازار مسکن، تعدد مقاصد صادراتی و امکان استفاده از معافیت‌های مالیاتی و حمایت‌های صادراتی، امکان نفوذ در بازار از طریق پیشگامی در افزایش آگاهی مشتریان نسبت به محصولات و برند شرکت، افزایش جذابیت بازارهای صادراتی با توجه به افزایش نرخ ارز و معافیت مالیاتی از اهم فرصت‌های این شرکت است.

سهم رقبا در بازار داخلی:

تقسیم سود ۳۱۰ تومانی «سفید»در انتهای مجمع عادی سالانه «سفید»، تقسیم سود ۹۰ درصدی معادل با ۳۱۰ تومان به ازای هر سهم مورد تصویب سهامداران قرار گرفت. همچنین موسسه دش و همکاران به عنوان حسابرس اصلی و موسسه حافظ گام به عنوان حسابرس علی‌البدل و روزنامه خراسان به عنوان روزنامه کثیرالانتشار انتخاب شدند.

source

توسط