به نظر می‌رسد فرنچایز Assassin’s Creed با انتقال خط داستانی معاصر خود به آینده، در حال تغییر و چرخش شدیدی است. با گیمفا همراه باشید.

اولین خبر مربوط به تغییر زمان خط داستان معاصر، دو هفتۀ پیش به صورت آنلاین منتشر شد و یوتیوبری به نام Sliderv2 صداهایی استفاده نشده را از دیتا‌ماین (Datamine) بازی Assassin’s Creed Mirage آپلود کرد. اگر این تصاویر ویدیویی صحت داشته باشند، نشان می‌دهند که خط داستانی معاصر این سری می‌تواند به آینده‌ای دور برود.

دو اپراتور ناشناس، از قرن بیست و یکم به عنوان «تاریخ باستانی» یاد می‌کنند که نشان می‌دهد این مکالمه در آینده‌ای دور رخ می‌دهد. علاوه بر این، به یک «تغییر بزرگ» نیز اشاره شده که به نظر می‌رسد در قرن بیست و یکم اتفاق افتاده باشد.

در حالی که یوبیسافت (Ubisoft) در مورد صحت و سقم این خبر و مشروعیت صدا اظهار نظری نکرده، اما چیزی که آن را جذاب‌تر می‌کند، این است که فیلم مورد بحث تحت نام رمز “Neo” قرار دارد. Neo همان Assassins Creed Hexe است.

Insider Gaming در صحبت با یک منابع ناشناس دریافته که داستان معاصر بازی به طور قطع در آینده تنظیم خواهد شد. پیش از این، خط داستانی معاصر عناوین Assassin’s Creed در سال‌ انتشار بازی جریان داشتند؛ به عنوان مثال، داستان معاصر بازی‌هایی مانند Assassin’s Creed Valhalla در سال ۲۰۲۰ اتفاق می‌افتد.

اگرچه ما نتوانستیم صحت و سقم تصاویر صوتی را برای Hexe تایید کنیم، اما متوجه شدیم که Assassin’s Creed Red بخش قابل توجه‌ای از داستان امروزی خود را در دهه آخر قرن بیست و یکم (۲۰۹۰ – ۲۰۹۹) روایت خواهد کرد. به این ترتیب، بازی‌های جدید مجموعه‌ای کاملاً تازه از شخصیت‌ها را در اختیار بازیکنان قرار خواهند داد تا آن‌ها را کشف کنند.

آنطور که مارک-الکسیس کوته (Marc-Alexis Côté)، معاون اجرایی استودیوهای سازنده Assassin’s Creed، اعلام کرده، داستان بازی حالا از طریق پلتفرم Infinity روایت خواهد شد.

با استفاده از پلتفرم Infinity – که مانند یک هاب عمل می‌کند – بازیکنان می توانند به بازی‌هایی مانند Codename Red و Codename Hexe دسترسی داشته باشند و همچنین خط داستانی معاصر را به خوبی و به طور منسجم دنبال کنند.

مطمئناً در این مرحله سؤال‌های بیشتری نسبت به پاسخ‌ها وجود دارد، اما با توجه به اینکه خط داستانی معاصر محصولات به دلیل زمان گیج‌کننده‌شان نقد می‌شدند، به نظر می‌رسد داستانی که به آینده‌ای دور می‌رود، راهی تضمین شده برای دادن آزادی عمل برای تنظیم روایت و جهت‌گیری است.

چه کسی می‌داند، شاید عبارت «تغییر بزرگ» به Assassin’s Creed Red و محیط مدرن ۲۰۹۰ – ۲۰۹۹ آن اشاره می‌کند، که خط زمانی معاصر را به شکلی مناسب برای Assassin’s Creed Hexe شکل می‌دهد.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط