قیمت و مشخصات پژو 207 دستی ارتقا یافته

گروه صنعتی ایران خودرو همزمان با اعلام طرح تبدیل برای پژو ۲۰۷ دستی ارتقا یافته، مشخصات و کاتالوگ این محصول را اعلام کرد.

به گزارش آخرین خودرو، روز گذشته سه تیپ جدید به خانواده پژو ۲۰۷ دنده دستی اضافه شد و اعلام گردید که از این پس این سه نسخه با کدهای کلاس ۶۰۰۲۰، ۶۰۰۲۱ و ۶۰۰۲۲ به بازار عرضه می شود. اما حال مشخصات پژو ۲۰۷ دستی ارتقا یافته هم منتشر شده است و کد کلاس ۶۰۰۲۳ را دارد. این نسخه پژو ۲۰۷ دنده دستی تنها در دو آپشن را نسبت به سایر نسخه ها بیشتر دارد.

حتماً ببینید: ویدیوی معرفی پژو ۲۰۷ ارتقا یافته در آخرین خودرو

مشخصات فنی پژو ۲۰۷ دستی ارتقا یافته

در کاتالوگ پژو ۲۰۷ دستی ارتقا یافته با کد کلاس ۶۰۰۲۳ اعلام شده که این خودرو همچنان به پیشرانه ۱.۶ لیتری TU5 مجهز است. این پیشرانه ۱۰۵ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۱۴۲ نیوتن متر تولید می کند. همچنین جعبه دنده این نسخه پژو ۲۰۷ از نوع ۵ سرعته دستی است و توان را به چرخ های جلو می رساند. ترمزهای جلو و عقب این خودرو از نوع دیسکی است و ساختار فرمان کمکی برقی در آن دیده می شود.

امکانات رفاهی ۲۰۷ دستی ۶۰۰۲۳

پژو ۲۰۷ دنده دستی با کد کلاس ۶۰۰۲۳ به امکاناتی مانند سقف پانوراما با سایه بان دستی، کروز کنترل، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، رینگ آلومینیومی، نمایشگر لمسی، سنسور پایش باد تایرها، نشانگر تعویض دنده GSI، پوزیشن لامپ، چراغ روشنایی روز، تهویه اتوماتیک، دوربین پارک و سنسور عقب، صندلی های عقب تاشو، اپل کارپلی، اندروید اتو و… مجهز است. همچنین در این تیپ آینه الکتروکرومیک و تریم داخلی چرم و پارچه هم دیده می شود.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی ارتقا یافته

پس از تعیین قیمت پژو ۲۰۷ دستی ارتقا یافته توسط شورای رقابت، حال ایران خودرو قیمت مصوب این هاچ بک را اعلام کرده است. در حال حاضر قیمت تمام شده پژو ۲۰۷ دستی پانوراما ارتقا یافته برای مشتریان سامانه ۴۹۸ میلیون و ۵۸۴ هزار تومان است.

source

توسط