برنامه «بازی ماهی مرکب»‌ بر پایه سریال کره‌ای پرآوازه «بازی ماهی مرکب»‌ به کارگردانی هوانگ دنگ یوک ساخته شده است و در آن ۴۵۶ شرکت‌کننده از سراسر جهان برای دستیابی به جایزه نقدی ۴ میلیون و ۵۶۰ هزار دلاری با همدیگر به رقابت می‌پردازند.

شبکه نتفلیکس گزیده جدیدی از برنامه «بازی ماهی مرکب»‌ که قرار است به زودی توسط این شبکه پخش شود را منتشر کرد.

برنامه «بازی ماهی مرکب»‌ بر پایه سریال کره‌ای پرآوازه «بازی ماهی مرکب»‌ به کارگردانی هوانگ دنگ یوک ساخته شده است و در آن ۴۵۶ شرکت‌کننده از سراسر جهان برای دستیابی به جایزه نقدی ۴ میلیون و ۵۶۰ هزار دلاری با همدیگر در تقلیدی از بازی‌های سریال مزبور به رقابت می‌پردازند.

طبیعی است که در این برنامه، شرکت‌کنندگان بر خلاف اتفاقات داخل سریال کشته نمی‌شوند اما با توجه به تقلید از بازی‌های داخل سریال، صحنه‌های تیراندازی یا سقوط از سطوح بلند با حفظ امنیت شرکت‌کنندگان تکرار می‌شوند. به طور مثال در بازی تیراندازی، شرکت‌کنندگان با گلوله‌های جوهر هدف قرار می‌گیرند. البته ضعف و سرماخوردگی بعضی بازیکنان هنگام تهیه این مسابقه به دلیل دشواری مراحل بازی برخی انتقادات را برانگیخته است. 

گفته می‌شود در مجموع ۱۰ قسمت برای این بازی در نظرگرفته شده است. این برنامه از چهارشنبه یک آذر (۲۲ نوامبر) در شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد.

source

source

توسط