مدیرعامل استقلال در تمرین امروز(سه‌شنبه) آبی‌پوشان پایتخت حضور پیدا کرد.
به گزارش ایسنا و به نقل از باشگاه استقلال، علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال صبح امروز(سه‌شنبه) در محل تمرین آبی‌پوشان پایتخت حاضر شد و ابتدا در جلسه‌ای با حضور ریکاردو ساپینتو، سرمربی استقلال شرکت کرد.
پس از این جلسه، فتح‌الله‌زاده در جمع بازیکنان به صحبت پرداخت و گفت: خیلی زودتر می‌خواستم در تمرین حاضر شوم و شما را ببینم ولی طی صحبتی که با سرمربی محترم داشتم، گفتم بهتر است تمرکزتان روی بازی باشد و به همین دلیل امروز در تمرین حاضر شدم.
وی افزود: ما تیم بزرگی هستیم. شما جایی هستید که بزرگانی مثل روشن، حجازی، پورحیدری و … بوده‌اند. همه شما بازیکنان خوبی هستید. طبیعتا برخی مطبوعات هم شیطنت‌های دارند. آقای ساپینتو به من گفت که بازیکنان خوبی دارم و همه را می‌خواهم حفظ کنم. من هم نظر ایشان را تایید می‌کنم. یک جام و یک بازی جلوی ماست. شما ۱۰ بازی هم کنید، از یاد می‌رود ولی جام‌ها در یاد می‌مانند. وظیفه من تامین منابع مالی است. من خواسته‌ام که قراردادها بیاید و بررسی کنیم. یک هفته به من وقت دهید. شنیده‌ام دو پاداش طلب دارید که ان‌شاءالله آن را هم پرداخت می‌کنم. یک قرارداد اسپانسری در حال انعقاد است. از شما می‌خواهم چهل میلیون هوادار را شاد کنید. شما خوب بازی می‌کنید و بازی قبل حق‌تان بود که چهار گل بزنید. مربی بسیار خوبی دارید. ایشان بازی‌خوانی را به خوبی بلد است و فرد بادانشی است. ایشان مورد حمایت من است و فصل بعد هم در تیم ماست. ذهن‌تان را از مسائل مالی بیرون بیاورید و تمرکزتان روی کار باشد تا دل هواداران را شاد کنید.
در ادامه ریکاردو ساپینتو، سرمربی استقلال صحبت کرد و خطاب به مدیرعامل باشگاه استقلال اظهار کرد: من هم بازگشت شما را به باشگاه خوش آمد می‌گویم. شما تجربه زیادی دارید و باشگاه را می‌شناسید. شما افتخارات زیادی در این تیم کسب کرده‌اید. ما همه انرژی خود را در تمام بازی‌ها به کار می‌گیریم که ببریم. اولویت ما قهرمانی است. برای این هدف سخت کار می‌کنیم. از طرف ما هم، شما حمایت می‌شوید.
انتهای پیام

source

source

توسط admin