امروزه اکثر مردم با تجهیزی به نام کولر گازی آشنا هستند. کولرهای گازی به دلیل ارائه عملکرد خوب و راندمان بالا در انجام فرایند خنک نمودن محیط های مختلفی همچون واحد های مسکونی، اداری، تجاری و… از محبوبیت خاصی میان خریداران و مصرف کنندگان تجهیزات تهویه مطبوع برخوردار هستند.
تنوع مدل و ظرفیت‌های متفاوت، سبب شده تا افراد بازه گسترده ای از انواع مختلف کولر گازی را برای انتخاب در اختیار داشته باشند و بتوانند کولر گازی مناسب با بودجه خرید، فضای مورد استفاده، شرایط نصب در محل و… را به راحتی خریداری نمایند.
بطور کلی کولر های گازی در انواع پنجره‌ای، دیواری و ایستاده تولید می‌شوند. در این مقاله میخواهیم کولر گازی های ایستاده را مورد بررسی قرار دهیم و ببینیم که آیا از این تجهیز می‌توان در منازل مسکونی بهره گرفت یا خیر! و در صورت امکان بکارگیری آن، بهترین کولر گازی ایستاده برای منزل باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟ برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مطالب ذکر شده، لطفاً تا پایان مقاله همراه ما باشید.
در ادامه به شرح نکاتی که قبل از خرید کولر گازی ایستاده برای منزل لازم است بدانید می‌پردازیم.
برای درک بهتر ابعاد و ویژگی کولر گازی های ایستاده، در ادامه به معرفی یک مدل کولر گازی ایستاده همراه با جدول مشخصات فنی آن خواهیم پرداخت.

کولر گازی ایستاده هایسنس (Hisense) مدل HFH-55FM بعنوان یکی از پرفروش‌ترین مدل‌های کولر گازی ایستاده شناخته شده است.
جدول زیر مشخصات فنی کولر گازی ایستاده هایسنس (Hisense) مدل HFH-55FM را نشان می‌دهد.
 
ویژگی‌های کولر گازی ایستاده هایسنس (Hisense) مدل HFH-55FM عبارتند از:
کولر گازی پرتابل درواقع یک مدل کولر گازی است که بصورت ایستاده در محیط مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مدل کولر گازی با توجه به یکپارچه بودن دستگاه و عدم نیاز به کندانسور خارجی، ابعاد و وزن مناسب جهت حمل و جابجایی آسان، استفاده از برق تک فاز و… قابلیت بهره گرفتن از کولر گازی در بسیاری از اماکن مسکونی، تجاری، اداری و… را فراهم می‌کند.
نکات مهم درباره کولر گازی پرتابل عبارتند از:
پس از ذکر مطالب مهم درباره کولر گازی های ایستاده، حال برای درک بهتر ابعاد و ویژگی های کولر گازی پرتابل نیز یک نمونه پرفروش از این مدل کولر گازی را معرفی می‌نمائیم.
کولر گازی پرتابل گرین (Green) مدل GPS-H12P1T1A یکی از مدل های پرفروش این محصول می‌باشد که در ادامه به جدول مشخصات فنی و شرح ویژگی های آن پرداخته شده است.

جدول زیر مشخصات فنی کولر گازی پرتابل گرین (Green) مدل GPS-H12P1T1A را نشان می‌دهد.
 
ویژگی ‌های کولر گازی پرتابل گرین مدل GPS-H12P1T1A عبارتند از:
همانطور که خواندید در این مقاله سعی کردیم نکات مهم درباره ویژگی کولر گازی های ایستاده و کولر گازی های پرتابل را شرح دهیم و همچنین با ارائه جدول مشخصات فنی یک نمونه از هرکدام، شما مخاطبین محترم را در انتخاب بهترین کولر گازی ایستاده برای منزل راهنمایی نمائیم.
برای انتخاب و خرید کولر گازی مناسب برای منزل باید پارامترهایی مانند توجه به برند، متراژ محیط، اقلیم، امکان نصب و… در نظر گرفته شود.
علاوه بر مطالب ذکر شده یکی دیگر از نکات مهم که هنگام خرید کولر گازی برای منزل باید به آن توجه داشت، فروشنده معتبر و قابل اطمینان است. زیرا ممکن است با خرید کالای غیراصل و قاچاق متحمل هزینه های قابل توجهی شوید و در این صورت هیچگونه خدمات پس از فروش و گارانتی به کالای خریداری شده تعلق نخواهد گرفت.
                      دمـاتجهیــز؛ بهترین قیمت ها و برند های تجهیزات  تأسیسات ساختمان
مجموعه تخصصی دماتجهیز (اولین و معتبرترین مرجع خرید تجهیزات تأسیسات ساختمان و کلیه دستگاه های تهویه مطبوع از سال ۱۳۸۳ و دارای ۳ جواز کسب معتبر) تمامی محصولات را با تضمین اصل بودن کالا، خدمات پس از فروش و گارانتی قابل اطمینان ارائه می‌نماید. شما می‌توانید برای مشاهده انواع و برندها، اطلاع از قیمت به روز تمامی محصولات و خرید انواع کولر گازی به سایت این مجموعه DAMATAJHIZ.COM مراجعه فرمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره گیری تلفن: ۸۸۸۲۲۵۵۰ -۰۲۱ از کارشناسان شرکت مهندسی و تولیدی دماتجهیز مشاوره دریافت نمائید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
source

توسط admin