طلبکار پرسپولیس حاضر به همکاری با مدیران باشگاه برای دریافت طلب خود نیست.
به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه پرسپولیس در حالی بخش دوم از قرارداد فصل جاری یورگن لوکادیا و گئورگی گولسیانی را پرداخت کرد که همچنان با مشکل بسته بودن حساب بانکی خود روبرو است.
یکی از طلبکاران حقیقی بابت بدهی دو میلیارد تومانی سال ۱۳۹۴ شکایتی را از این باشگاه کرده بود که این مبلغ با بی توجهی مدیران عامل قبلی به ۲۷ میلیارد تومان رسید تا رضا درویش مدیرعامل سرخپوشان با مشکلی ناخواسته روبرو شود.
درویش که برنامه ریزی مالی باشگاه را برای پرداخت به موقع پول اعضا تیم در فصل جاری انجام داده بود با موقعیتی ناخواسته روبرو شده است. تلاش‌های حقوقی باشگاه پرسپولیس در حالی ادامه دارد که این شخص با حکم قطعی مراجع قضائی فعلاً راضی به دادن تخفیف به باشگاه نشده است.
این طلبکار دو بار با معاونان درویش مذاکره داشته است که هر دو بار اعلام کرده است از حق خودش کوتاه نخواهد آمد. درویش می‌خواهد اواسط هفته آینده جلسه‌ای را مجدداً با این طلبکار پرداخت کند تا در صورت امکان طلب ۲۷ میلیاردی اش را قسطی پرداخت کند اما موضع این فرد نسبت به این موضوع نیز فعلاً منفی است.
به هر حال مدیرعامل پرسپولیس برای حل این مشکل تا ابتدای آبان فرصت دارد تا بتواند قسط دوم قرارداد بازیکنان و مربیان داخلی را پرداخت کند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

source

توسط admin