یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
پورشه ۹۱۱ توربو S با رانندگی دیوید دانر توانست بنتلی را از تخت پادشاهی خودروهای تولیدی مسابقات تپه نوردی پایکس پیک پایین بکشد. این خودرو چند روز پیش توانست با زمان ۹ دقیقه و ۵۳.۵ ثانیه رکورد قبلی را ارتقا دهد. رکورد قبلی با زمان ۱۰ دقیقه و ۱۸.۴ ثانیه در دستان بنتلی کانتیننتال GT بود که سال ۲۰۱۹ ثبت شد. دانر و تیم پورشه می‌خواستند اوایل امسال چنین رکوردی را در مسابقات تپه نوردی بین‌المللی پایکس پیک ثبت کنند اما شرایط آب و هوایی نامساعد باعث شد پورشه ۹۱۱ توربو S زمان ۱۰ دقیقه و ۳۴ ثانیه‌ای را بر جای بگذارد. این رکورد برای پیروزی در کلاس خود و کسب عنوان دومی در رده‌بندی کلی کفایت می‌کرد اما تیم پورشه معتقد بود ۹۱۱ می‌تواند رکورد زیر ۱۰ دقیقه‌ای را برای خودروهای تولیدی ثبت کند.

دانر بجای منتظر ماندن برای سال آینده از برنامه جدید مسابقات پایکس پیک استفاده کرد. طبق این برنامه می‌توان زمان‌های تائید شده را در روزهایی به غیر از مسابقه ثبت کرد. او ۲۷ سپتامبر با همان خودرو به مسیر مسابقه بازگشت و رکورد بنتلی را ۲۵.۹ ثانیه ارتقا داد.
دانر درباره این رکورد گفته است:
ثبت رکورد برای خودروهای تولیدی در یک صدمین سالگرد برگزاری مسابقات پایکس پیک هدف اصلی ما بود و خوشحالیم که سرانجام دیدیم این خودرو توانست چنین کاری را انجام دهد. ما شاهد شرایط آب و هوایی مطلوب برای ثبت رکورد بودیم و برای این کار تمرینی انجام ندادیم. مقامات برگزار کننده پایکس پیک حمایت زیادی از ما به عمل آوردند و ما از آن‌ها تشکر می‌کنیم.

تنها اصلاحات این پورشه ۹۱۱ توربو S برای ایمنی و تنظیمات حرکت در ارتفاع بالا بوده‌اند که شامل رول کیج، صندلی مسابقه‌ای، سیستم آتش‌خاموش‌کن و… بوده است. همچنین تنظیمات کامپیوتر خودرو و سیستم اگزوز تغییر کرده‌اند. این خودرو برای رکوردشکنی از لاستیک‌های میشلین پایلوت اسپرت کاپ ۲ استفاده کرد. موشک زمینی پورشه در حالت استاندارد قدرت ۶۴۰ اسب بخاری تولید می‌کند اما دانر به قدرت مدل حاضر در این رکوردشکنی اشاره‌ای نکرده است.
aryan 25
توی تپه نوردی فشار زیادی به موتور میاد مخصوصا اگه اسب بخار زیادی داشته باشه این نشون میده که پورشه فقط تمرکزش رو روی قدرت و سرعت نزاشته و به دوام موتور هم توجه زیادی کرده
Reza Waffen SS
همه رکوردا مال پورش 🥇💪
aMiRsHaYaN
کلا اخبار این هفته شده پورش
پورشه چه می کند
Payfast
چقد نمای جانبیش زیباست
حمزه آجرلو
تو هیل کلایمب ریسینگ هم جدیدا اروپایی ها و ژاپنی ها ، از آمریکایی ها قوی تر و مدرن تر ظاهر شدن ، در مسابقات فست پیست و فست ران و درگ هم مدت هاست که آلمانی ها بلامنازع حاکمند ، واقعن برای کسی که تمکن مالی داره ، خریدن جرمن کار با مختصری تیونینگ بهترین گزینست ، بعد از اون برای استفاده روزا بنا به تجربه شخصی ، ژاپنی کارز حرف ندارن ، از نظر متریال و لوک و دوام هم همچنان اروپایی و ژاپنی ، بهدش ، کره ای ها هم‌جدیدا خیلی خیلی خوب ظاهر شدن ، آمریکن کارز هم ، هر از چند گاهی ، این گوشه آن گوشه ، ماشینای خوبی به نسبت قیمت میدن ، که پیشرفت خوبی براشون به حساب میاد ، البته بارها گفتم آمریکایی ها مردم عمل گرا هستند و ادعا زیاد ندارند .
phonix
اینکه بگین همه از امریکا جلوترن و امریکا اخر و این و اون ازش بهترن واقعا مسخرس
فکر کنم همه میدونن که حداقل در حوزه اقتصادی امریکایی هایی مثل فورد چیزی از تویوتا کم ندارن
اگر اینطور که شما میگید تا الان باید ورشکسته می بودن
در همین زمان این حرف های مسخره هوندا و جنرال موتور دارن با هم کار میکنن و توسعه پیدا میکنن
دنیا خیلی وقته که دیگه تک قطبی نیست
حالا شما چرا اسرار داری ابر قدرت جهان رو پایین تر از کره بیاری خدا میدونه
شما مدل برعکس ارمان هستی با این اشتراک که جفت عاشق المانیایید
akrh78
داداش حواست نبود اکانتت رو عوض کنی با همون اکانت از خودت تشکر کردی 😂😂
اگه دلخوشیت اینه منم برات یه لایک میزنم بری خوش باشی
حمزه آجرلو
دوست عزیز ، من از خودم تشکر نکردم ، بارها ذکر کردم ، اکانت فیک به نام من کامنت میزاره ، میتونین ببینین ویدیوهای قبلی رو ببینین که من بارها به سردبیر این مطلبو متذکر شدم ، ترتیب اثر ندادن
حمزه آجرلو
به ویدیوی ( گردهمایی همه شورولت های کوروت ) مراجعه کنید ، کامنت منو ببینید مرد جوان ، از سن و سال من گذشته بخوام با یه کامنت خوشحال بشم ، همون ویدیویی که چهار تا کوروت تست گذاشتند . بعد از دیدن لطفا بیایید و مطلب منو تایید کنید ، چون چهار نفر منو تو این مملکت میشناسن ، واسه من اصلا خوب نیست .
Reza Waffen SS
یاد اون یارو افتادم که خودش واسه خودش حکم استعفا داده بود بعدش خودش باهاش مخالفت کرده بود 🤣🤣🤣
حمزه آجرلو
خجالت نمیکشی ، بچه جان ، از اسم من استفاده میکنی !؟
حمزه آجرلو
عالی
akrh78
فقط ایمیل رو عوض نکن
اسمت رو هم عوض کن تابلو نشه
کل این صفحه شده حمزه آجرلو
GMA
«کل این صفحه شده حمزه آجرلو»
جریان چیه؟! 😂😂😂
حمزه آجرلو
جناب مشکلت با بنده چیست
M.Kkarimi
😂🤣🤣
خدایی امیدوار بودیم بعد باز شدن مدارس یکم وضعیت سایت بهبود پیدا کنه ، ولی مث اینکه اوضاع روز به روز داره بدتر یشه …. حالا این یکشونه معلوم نیست عمدا این کارو کرده یا نه ، ولی امثال این ترولایی که با ۱۰ تا اکانت میان بحث راه میندازن و از اون طرف لایک و دیسلایکا رو دستکاری میکنن دارن روز به روز بیشتر میشه ….! مدیرای عزیز واقعا یه فکری به حال این وضعیت بکنن !!😂
بی خیال اسم
ماشالله پورشه عالی
ارین صاحب جمعی
به یاد هیتلر به یاد فردیناند پورشه به یاد تایگر به یاد کینگ تایگر به یاد پنتر به یاد ۹۱۱ 🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪
GMA
الان خواستی همه اینا رو به هم ربط بدی که بگی آلمان خوبه؟!
واقعا نمی‌فهمم ارتباط هیتلر و تانک نظامی با ٩١١ چیه؟؟؟!
miladzm
««واقعا نمی‌فهمم ارتباط هیتلر و تانک نظامی با ٩١١ چیه؟؟؟! »»
همه که قرار نیس همه چیز رو بفهمن و درک کنن !
GMA
چقدر بیکاری میگردی دنبال کامنت های من که بهم تیکه بندازی؟؟😂😂😂
ادامه بده… 🚶‍♂️🏃‍♂️
بی خیال اسم
لطفا جمله های همه دیگه رو کپی نکنیم آقای miladzm😊
Reza Waffen SS
به یاد پانزر به یاد V2 به یاد مسراشمیت به یاد MG42 به یاد STG44 به یاد هورتون به یاد جوزف گوبلز به یاد هاینریش به یاد ورنر فون براون 卐卐卐
Porsche 911
گفتی هاینریش یاد راینهارت هایدریش افتادم
قصاب پراگ
کسی که بعد از کشته شدنش به وضوح یعنی دست چپ هیتلر نابود شد
Si
۹۱۱=پرافتخارترین ماشین تاریخ
خان
هروز داره به خوبی های پورشه ۹۱۱ اضافه میشه👌👌
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.document.getElementById( “ak_js_1” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );
آیا حساب کاربری ندارید؟
source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source

توسط admin