راهنمای خرید برای خودرو اولی‌ها
بلاگ دیوار –
یکی از راه‌های دریافت وام خودرو،‌ استفاده از تسهیلات بانک‌ها در این زمینه است. همچنین متقاضیان مسکن می‌توانند از طریق خدمات ویژه شرکت‌های خودروسازی برای بازنشستگان از جمله مدیران‌خودرو، ‌تسهیلات خرید خودرو دریافت کنند.
از جمله بانک‌های ارائه‌دهنده وام خرید خودرو، بانک گردشگری است. این بانک به منظور حمایت از مصرف‌کننده نهایی، تسهیلاتی در اختیار متقاضیان خودرو قرار داده است. این تسهیلات برای خرید خودروی نو قابل دریافت بوده و به صورت فروش اقساطی یا مراجعه به خریدار اعطا می‌شود.
عناوین این مطلب
بر اساس بخشنامه منتشرشده در سایت مدیران‌خودرو برخی از خودروهای برند ام‌وی‌ام و فونیکس با شرایط فروش ویژه به بازنشستگان سازمان‌های طرف قرارداد از جمله سازمان آموزش و پرورش عرضه می‌گردد.
طبق بخشنامه منتشرشده، پیش‌پرداخت خودروهای ام‌وی‌ام حداقل ۵۰ تا ۶۰ درصد بوده و تسهیلات آن ۵۰ تا ۴۰ درصد مبلغ کل است. مدت اقساط نیز یکساله، دو ساله و سه ساله بوده و نرخ سود تسهیلات آن از ۱۸ درصد تا ۲۱ درصد است. زمان تحویل خودرو نیز ۴۵ روز کاری در نظر گرفته شده است.
بازنشستگان آموزش و پرورش و سایر سازمان‌های طرف قرارداد& برای بهره‌مندی از خدمات شرکت مدیران خودرو باید به نکات زیر توجه نمایند:
در دیوار بخوانید: 
آگهی‌های انواع خودرو را در دیوار ببینید
***
اخبار خودرو را در بلاگ دیوار بخوانید.
برنامه ایران خودرو برای تولید انبوه نسل جدید موتور EF۷
Tf21؛ خودرویی اقتصادی که جانشین پژو ۲۰۶ می‌شود
وام خرید خودرو بازنشستگان تامین اجتماعی | شرایط و جزئیات
دور جدید مزایده خودروهای خارجی رسوبی در گمرک
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

document.getElementById( “ak_js_1” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );
سلام! به اکانت کاربری خود وارد شوید
بازیابی پسورد
پسورد شما به ایمیل شما ارسال خواهد شد

source

source

توسط admin