تیم های کشتی آزاد و فرنگی امید کشورمان در حالی روزهای پایانی اردوی خود را پشت سر می گذرانند که همچنان در انتظار صدور روادید از سوی سفارت اسپانیا هستند.
به گزارش خبرنگار مهر، رقابتهای کشتی قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان (امید) طی روزهای ۲۳ مهر تا اول آبانماه در اسپانیا برگزار خواهد شد که تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی کشورمان نیز مدتهاست برای حضور در این مسابقات در اردوی آماده سازی هستند.
این در حالیست که سفارت اسپانیا از اخذ مدارک کاروان اعزامی ایران برای صدور روادید خودداری می‌کرد و این موضوع با توجه به لزوم دریافت ویزای شینگن، اعزام ملی پوشان را با اما و اگر همراه کرده است.
در همین راستا ابراهیم مهربان دبیر فدراسیون کشتی با تشریح مشکلات و ابهامات در روند اعزام تیم‌های آزاد و فرنگی ایران به مسابقات امیدهای جهان اعلام کرد فدراسیون همچنان منتظر صدور روادید از سوی سفارت اسپانیا است.
به گفته دبیر فدراسیون کشتی با پیگیری وزارت ورزش، وزارت امور خارجه و اتحادیه جهانی کشتی سرانجام مدارک به سفارت اسپانیا تحویل داده شده اما متولیان فدراسیون هنوز منتظرند تا روادید ملی پوشان برای حضور در مسابقات جهانی صادر شود. البته بحث دریافت مدارک از سوی سفارت اسپانیا این امیدواری را در بین متولیان کشتی کشورمان بوجود آورده که مشکل صدور روادید طی روزهای باقیمانده تا زمان اعزام کاروان کشتی امید ایران برطرف شود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

source

توسط admin