Jump to navigation
ژاوی احتمال بازگشت فران خوتگلا به بارسلونا در آینده را رد نمی کند.
طرفداری | ژاوی، سرمربی بارسلونا در کنفرانس خبری پیش از تقابل با سلتاویگو در لالیگا حاضر شد و در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد. ژاوی در این کنفرانس خبری در مورد سلتاویگو گفت:
سلتاویگو هیچ ربط یا شباهتی به مایورکا یا اینتر ندارد. آن ها می خواهند قهرمان بازی باشند، وقتی توپ دریافت می کنند بازی رو به جلویی را انجام دهند و در مرکز زمین شکل یک الماس نصفه نیمه را به خود می گیرند و ما سال قبل مقابل آن ها اذیت شدیم.
بازی قبل از تقابل بعدی با اینتر و با ترکیبی پر از مصدوم. این مسئله چه تاثیری دارد؟
ما بهترین ترکیبمان را به زمین می فرستیم، ترکیبی که فکر می کنیم بهترین است. همیشه حواسمان به خستگی و درد بازیکنان هست اما نه به خاطر این که به بازی با اینتر فکر می کنیم. ما می خواهیم تا پایان فصل صدرنشین لالیگا بمانیم. در مورد بازی با اینتر صحبت خواهیم کرد، الان تمرکز ما روی سلتاویگو است.
چرا مقابل رقبایی مانند اینتر، تیم اذیت می شود؟
باید موقعیت های بیشتری خلق کنیم. ما از خودمان انتقاد می کنیم و خودمان را زیر سوال می بریم. مقابل مایورکا یا اینتر بازی خوبی انجام ندادیم اما با این حال باید پیروز می شدیم. گاهی باید خارج از برنامه کار کنیم و شوت بزنیم یا کارهای انفرادی انجام دهیم.
خشم نسبت به داوری بازی اینتر؟
از سوی ما همه چیز تمام شده است. فکر می کنیم داوری ناعادلانه بود و به فکر کردن به آن ادامه می دهیم اما الان فقط به سلتاویگو فکر می کنم. نکته مثبت این است که هنوز همه چیز به خودمان بستگی دارد. اما الان نوبت بازی مقابل سلتاویگو است و می خواهیم بهترین نسخه خودمان را به نمایش بگذاریم و به صدرنشینی ادامه دهیم.
رابطه بین بازی مقابل سلتاویگو و بازی با اینتر؟
فردا بازی بسیار مهمی در رقابتی برتر یعنی لالیگا داریم. نمی توانیم به اینتر فکر کنیم.
توافق با اتلتیکو مادرید برای گریزمان؟
هنوز رسمی نشده اما اگر توافقی صورت گرفته باشد، هر دو تیم خوشحال هستند. بهترین ها را برای بازیکن آرزو می کنم، چیز بیشتری برای گفتن نیست.
فرنکی دی یونگ، گزینه ای برای خط دفاعی؟
بله او می تواند به خوبی در پست مدافع وسط بازی کند، او را در پیش فصل در این پست تست کردیم و به خوبی از پس آن برآمد. اما ما گزینه هایی داریم. بازیکنان چند پستی زیادی در ترکیبمان حضور دارند اما بله، فرنکی نیز یک گزینه است.
اهمیت رسیدن به ال کلاسیکو به عنوان صدرنشین؟
اصلاً به ال کلاسیکو فکر نمی کنیم، این یک حقیقت است. روی سلتاویگو و تاکتیک تیم متمرکزیم. ما می خواهیم صدرنشین بمانیم اما اگر برای ال کلاسیکو این طور نباشد، باز هم چیزی تغییر نخواهد کرد.
مشارکت فرنکی دی یونگ در تیم؟
او 100% آماده است. به ما قدرت و خلاقیت می دهد و وارد محوطه جریمه می شود. او بازیکنی سازنده است و به سختی توپ از دست می دهد. او به تیم پویایی می دهد و می تواند در چندین پست بازی کند. داشتن او تضمینی برای ماست.
چادی ریاض؟
از پیش فصل و سال گذشته او را می شناسیم. او شروع خوبی دارد، هجومی است. بازی او را دنبال کرده ایم و او بازیکنی است که در تیم ب نمایش خوبی دارد و می تواند برای تیم مهم باشد.
عثمان دمبله؟
بسیار خوشحالم، به او اعتماد به نفس دادیم و در بازی های بسیاری او تفاوت ها را رقم زده است. او باید بیشتر خودش را باور داشته باشد. او پتانسیل انجام این کار را دارد. دمبله باید به ما کمک کند و در حال انجام همین کار است اما خواهان کمک بیشتری از او هستیم. ما می خواهیم او هر بازی در تیم موثر باشد.
باشگاه باید بابت داوری به یوفا شکایت کند؟
من داخل باشگاه هستم و ما نیز در این مورد صحبت کرده ایم. تصمیم گرفته ایم این کار را انجام ندهیم.
یاگو آسپاس؟
با وجود کیفیت بالای او، یارگیری فردی نخواهیم داشت. آسپاس بازیکنی است که خیلی دوست دارم، او تفاوت ها را رقم می زند و تیمش به شدت وابسته به اوست.
جرارد پیکه؟
او از نظر ذهنی، بازیکنی بسیار قدرتمند در سطح شخصی و حرفه ای است و به ما تا جایی که بتواند کمک می کند. همان طور که او و کاپیتان ها رختکن را رهبری می کنند. قبلاً هم گفته ام، آن ها بازیکنان مهمی خواهند بود و باید وقتی به آن ها نیاز داریم، مهم باشند.
مشکل در یافتن راه حلی در خط حمله مقابل اینتر؟
آن ها خط دفاعی خود را عقب برده و بسته بودند. راه حل های جایگزین را درک نکردیم و در نیمه دوم بهتر بودیم. آن ها خیلی خوب فضاها را پوشش دادند. در حال کار روی این مسئله هستیم و بهتر حمله خواهیم کرد.
رونالد آرائوخو؟
رونالد در حال ریکاوری کامل است. او یک جنگجوست و قرار نیست با این مشکل غرق شود و تحت تاثیر قرار بگیرد. آن روز او در حال انگیزه دادن به تیم بود. اگر بازیکنی بتواند زودتر از موعد به میادین بازگردد، آن بازیکن قطعاً رونالد است. اروگوئه قطعاً در جام جهانی تیمی بسیار رقابتی خواهد بود و می تواند مانند 2010 عملکرد خوبی داشته باشد.
استراحت دادن به بوسکتس؟
به آن فکر نکرده ام. خواهیم دید. او بازیکن بسیار مهمی برای ماست. بوسکتس همیشه در دسترس و تضمینی برای تیم است.
مشکل گلزنی چند بازیکن؟
این ها چیزهایی هستند که باید بهبود دهیم. همه باید در گلزنی مشارکت داشته باشند.
فران خوتگلا؟
خیلی برای او خوشحالم. او را می شناسیم و می شناختیم و وقتی بازی می کند، بهترین عملکرد را دارد. این فرصتی برای او بود چون کسب فرصت بازی برای او سخت بود. ما لواندوفسکی را داریم. چگونه به خوتگلا بازی می دادیم؟ احتمال هیچ چیزی را در آینده رد نمی کنیم.
شوتزنی از پشت محوطه؟
در کل باید از پشت محوطه نیز تلاش به شوتزنی کنید، این باعث می شود مدافعان از محوطه بیشتر خارج شوند. باید به کناره ها بروید و سانتر کنید. تصمیم گیری نهایی بازیکنان باید بهتر از بازی قبل باشد.
رافینیا و نقشش در بازی مقابل اینتر؟
امروز با او صحبت کردیم. همیشه صحبت با او خوب پیش می رود. او در کناره ها راحت تر است اما باور داشتیم که می تواند در مرکز نیز شرایط خوبی داشته باشد. نتوانستیم لحظه مناسب را برای او بیابیم تا فضاها را پیدا کند.
آلخاندرو بالده؟
رقابتی که در آن بازی می کنیم مهم نیست. همه چیز به لحظات و چیزی که نیاز داریم وابسته است. مسائل زیادی از جمله خستگی جسمانی بازیکنان در انتخاب ترکیب دخیل است.
فران تورس؟
او بسیار خوب و کاملاً آماده است. در تیم رقابت وجود دارد و ما یکی یا دیگری را انتخاب می کنیم اما او باید بازی کند. فران عالی تمرین می کند، یک الگو برای بقیه است زیرا تسلیم نمی شود. او بازیکن مهمی خواهد بود. فران جاه طلبی، انگیزه و اراده لازم را دارد.
اخبار داغ 

source

source

توسط admin